Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 PhD Programy v Management cestovního ruchu 2024

4 PhD Programy v Management cestovního ruchu 2024

Přehled

Studenti, kteří mají zájem o doktorský program, se často pokoušejí prozkoumat téma na nejvyšší možné úrovni vzdělání. Často absolvovali magisterský program a chtěli pokračovat v pokročilejších studiích. Doktorský program často zahrnuje určitou úroveň výuky nebo výzkumu ve zvolené oblasti studenta.

Co je doktorát v oblasti řízení cestovního ruchu? Tento program je určen pro vědce, kteří mají zájem pracovat v některé oblasti cestovního ruchu. Enrollees často mají širokou škálu specializací v oblasti cestovního ruchu, včetně oblastí jako je řízení cestovního ruchu, marketing cestovního ruchu, urbanismus, mezinárodní cestovní ruch a ekonomika. Studenti se mohou zapojit do pracovních studijních programů, výzkumných projektů na vysoké úrovni, cest, přednášek a seminářů.

Studenti v doktorském programu pro řízení cestovního ruchu často vyvíjejí pokročilé výzkumné dovednosti a schopnost organizovat a vytvářet složité plány. Pravděpodobně také rozvinou pohledy na odvětví cestovního ruchu, což může vést k kariérnímu postupu a vyšším platům.

Náklady na tento program závisí na mnoha faktorech, včetně toho, v jaké zemi se program nachází a zda jsou některé nebo všechny třídy online. Zájemci by měli kontaktovat univerzity, které mají zájem, aby získaly jasnější představu o výuce a dalších výdajích, jakož i možnosti finanční podpory.

Studenti, kteří získali titul doktorského studia v oblasti řízení cestovního ruchu, mají často k dispozici řadu kariérních příležitostí po absolvování studia. Mohou najít práci s golfovými hřišti, kempy, národními a mezinárodními hotely, univerzitami, soukromými společnostmi, národními parky a obecními zájmy. Mezi konkrétní tituly práce patří manažer golfových hřišť, ředitel cestovního ruchu, profesor, spisovatel, badatel, rekreační ředitel, parkový inspektor a park ranger.

Programy postgraduálního managementu cestovního ruchu nabízejí několik univerzit v různých zemích. Studenti mohou studovat on-line nebo on-campus, a mnoho z programů je navrženo tak, aby běžel po dobu tří let studia na plný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Turismus a pohostinství
  • Turismus
  • Management cestovního ruchu
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát