Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Management podniku 2024

1 PhD Programy v Management podniku 2024

Přehled

Po absolvování magisterského studia se mnoho studentů rozhodne vstoupit do pracovního světa. Jiní se však rozhodli, že budou pokračovat ve studiu, aby se učí, co mohou ve svém oboru. Je možné získat titul doktorského studia jako většinu oborů.

Co je doktorát v organizačním řízení? Tento obor studia je podkategorií většího oboru řízení, který se specializuje na některé organizační aspekty řízení podniku. Mezi ně patří obvykle logistika, dodavatelské řetězce, řízení projektů nebo analytika. Kromě těchto specializovaných studijních zaměření organizační management také učí studenty o řízení provozu obecně.

Dovednosti rozvíjené během doktorského studia v organizačním managementu patří k největším výhodám. Většina studentů ovládá organizační schopnosti, komunikaci, kritické myšlení, obchodní činnost a vedení. Všechny tyto dovednosti umožňují získat vyšší plat a vstoupit do pokročilejších pozic.

Náklady na zápis do doktorského studijního programu se značně liší. Než se zapíšete, měli byste mít silné pochopení toho, co stojí za to. Měli byste vědět, jak zvolená škola, program a země studia ovlivňují výuku.

Pozicím dosažitelným s PhD v organizačním managementu se obvykle zaměřuje na plnění pokročilých úkolů na denní bázi a zajištění správného fungování operačních procesů. Tyto pracovní pozice často zahrnují analytik dodavatelského řetězce, správce logistiky, správce lidských zdrojů a správce účtu. Jakákoli pozice, která zvyšuje efektivitu společnosti a řízení složitých obchodních procesů, může být pravděpodobně zapsána s tímto PhD.

Pokud jste připraveni pokračovat ve vzdělání v oboru, první krok je najít program. Máte jedinečné potřeby, a proto byste se měli zaměřit na nalezení těch nejlepších možností pro vás. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Management
  • Exekutiva
  • Management podniku
Studijní obory
  • Management (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory