Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 PhD Programy v Manufaktury 2024

4 PhD Programy v Manufaktury 2024

Přehled

Považují ho mnozí za vrcholné úspěchy akademického světa, doktor filozofie nebo PhD, může trvat pět nebo více let získat. Po udělení je příjemce považován za odborníka ve svém oboru.

Co je doktorát ve výrobě? Studenti, kteří se snaží zlepšit své znalosti průmyslového designu, inženýrství, vedení a materiálové vědy, často hledají doktor filozofie ve výrobě. Třídy se mohou soustředit na tvorbu produktů, procesy návrhu a technologii těchto procesů. Kurzy mohou zahrnovat analýzu, alokaci zdrojů a minimalizaci nákladů. Studenti, kteří se chtějí specializovat, si mohou vybrat třídy v oboru zpracování kovů, plastů, konstrukce strojů, robotiky a inovačního designu.

Studenti, kteří pracují ve prospěch doktora filozofie ve výrobě, jsou často přesní a analytici, kteří vytvářejí pořádek mezi chaosem; protože v průběhu programových studií dokážou tyto schopnosti analyzovat, mohou najít rychlý pokrok ve firemním světě. Studenti by se také mohli stát efektivnějšími při organizaci, plánování a personálním řízení během studia.

Náklady na doktorát ve výrobě se liší mezi školami. Studenti mohou chtít výzkumné programy a kontaktovat různé školy o nákladech a poplatcích za zápis.

Široká škála možností pro profesní dráhy může být často nalezena pro absolventy s doktorským studiem ve výrobě. Absolventi mohou najít zaměstnání v obchodním světě jako průmysloví inženýři za účelem zlepšení výrobních postupů, jako jsou obchodní poradci pro řešení problémů souvisejících s prací nebo jako inženýři řízení pro zjednodušení výrobních postupů. Absolventi si mohou vybrat kariéru jako operační analytiky, manažery informačních systémů a inženýrských techniků. Jiní si mohou zvolit kariéru v oblasti výzkumu nebo vývoje s cílem posílit inovativní prototypy výrobků nebo zlepšit stávající produkty.

Možnosti vzdělávání se rozšířily tak, aby zahrnovaly dálkové vzdělávání na univerzitách po celém světě. S vyučováním online můžete posunout stávající kariéru nebo jednoduše zdokonalit své dovednosti. Chcete-li zahájit doktorské studium ve výrobě, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním hlavního formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • PhD
 • Inženýrství
 • Manufaktury
Studijní obory
 • Inženýrství (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory