Keystone logo

11 PhD Programy v Marketing Marketing 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Marketing
  • Marketing
Studijní obory
  • Marketing (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Marketing Marketing

PhD je prestižní stupeň, ve kterém studenti musí získat a prokázat rozsáhlé znalosti v daném předmětu. To je často sledován po získání magisterský titul a je nejvyšší stupeň jednotlivec může přijímat. Bez ohledu na pole, to vyžaduje hodně času a studium.

Možná se divíte, "Co je to PhD v oboru marketingu a komunikace?" Komunikace je základem každého podnikání. Studenti, kteří sledují tento stupeň může očekávat, že učit se hodně o různých průmyslových odvětvích. Mohou být požadováno, aby číst a analyzovat nejnovější marketingové techniky v různých oblastech. Budou se podílet na výzkumu, stejně jako účastnit se seminářů. Předměty budou zahrnovat kulturní studie, marketingovou komunikaci, historii a teoretické základy. Budou studovat komunikační disciplínu, rétorická studia a publikaci.

Jednou z hlavních výhod honit doktorát v oblasti marketingu a komunikace je to, že dává absolventům o krok napřed před konkurencí.Mají dovednosti to znamená dostat vyšší placených pracovních míst. Mají kvalifikaci nutné vyžádat si a získat navýšení v jejich současných pozicích.

Náklady a poplatky spojené s PhD v marketingu a komunikace se bude lišit od školy do školy a země k zemi. Nejlepším způsobem, jak zjistit, kolik byste měli v plánu na výdaje, je obrátit se na školu podle svého výběru a mluvit s přijímací důstojník.

Po absolvování jednotlivci mohou očekávat, že budou považovány za pro různé kariéry. Budou se lišit v závislosti na specializaci studenta, ale mnoho absolventů lze očekávat, že kariéru v oblasti řízení v rámci výzkumného nebo odvětví komunikací, který sledují. konzultanti média, marketing ředitelé a výzkumné profesionálové často mají tuto míru. Absolventi mohou zvážit výuku marketing na univerzitní úrovni, nebo jít do obchodu pro sebe tím, že odstartuje komunikační společnost.

Ať už chcete chodit do školy na místní univerzitě, by chtěli studovat v zahraničí, nebo si přejí, aby zůstali doma a dělat svou práci online, tam je něco, co tam pro vaše preference. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.