Keystone logo

9 PhD Programy v Inženýrství Strojírenství Mechatronika 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Inženýrství
  • Strojírenství
  • Mechatronika
Studijní obory
  • Inženýrství (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Inženýrství Strojírenství Mechatronika

Studenti, kteří absolvují doktorát filozofie (PhD), často mají intenzivní zájem o akademické znalosti a výzkum. Po absolvování magisterského studia se často řídí doktorské studium, ale ne všechny programy vyžadují jeden.

Co je doktorát v mechatronice? Studenti se zabývají kurzy souvisejícími s tepelnými tekutinami, pokročilými materiály, přesnou výrobou, elektromechanickou integrací a dalšími. Všechny programy vyžadují absolvování a složení dizertační práce. Studenti mohou také vyžadovat, aby spolupracovali a testovali umělou inteligenci, zdravotnické vybavení, průmyslové systémy a další. Kromě písemné práce budou absolventi pracovat v laboratořích a budou používat příklady, které jim pomohou rozvíjet své znalosti, dovednosti a odbornou přípravu. Některé programy také vyžadují, aby učenci publikovali časopisy ve vědeckých časopisech během jejich funkčního období. Programy jsou nabízeny na plný úvazek nebo na částečný úvazek s instrukcemi na škole, přičemž trvání závisí na stavu zápisu.

Učení, jak navrhnout produkty, může rozšířit postgraduální pracovní příležitosti studentů a potenciálně pomáhat vynalézt originální produkty. Obecné znalosti dovedností v oblasti inženýrství a řízení projektů umožňují studentům zvládnout osobní projekty mimo práci.

Náklady na doktorské programy se liší podle instituce a stavu zápisu. Provedení přísného finančního výzkumu přinese nejlepší program pro jednotlivé studenty.

Doktor v oboru mechatroniky připravuje absolventy na práci v akademických nebo výzkumných institucích. Studenti se také zabývali zaměstnáním ve výrobě, chemickém zpracování, leteckém průmyslu, automatizaci a řízení systému, zdravotnictví a komunikaci. Absolventi se stali inženýry řídicího systému, konzultanty, inženýři v oboru dat, vynálezci, vývojáři produktů, elektromechanické techniky a další. Obecné technické znalosti získané práce pracují ve prospěch studentů v postgraduální pracovní síle.

Většina programů vyžaduje prezenční kampus na plný úvazek, ale možnosti jsou k dispozici v různých zemích. Pokračujte ve studiu, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.