Keystone logo

5 PhD Programy v Mezinárodní studia 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Humanitní vědy
 • Mezinárodní studia
Studijní obory
 • Humanitní vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   PhD Programy v Mezinárodní studia

   Doktor filozofie je vysokoškolský titul dostupný pro učence, kteří již mají bakalářské a magisterské tituly. Průměrní studenti trvají tři roky, než dokončí tento program, který obvykle vyvrcholí jejich akademickou cestou.

   Co je doktorát v mezinárodních studiích? Mezinárodní studium může zahrnovat širokou škálu předmětů, včetně mezinárodní politické ekonomie, mezinárodních vztahů a srovnávací politiky. Přesné zaměření vzdělání mohou vybrat studenti nebo škola. Každá univerzita může mít jedinečné učební osnovy, které zahrnují přednášky, dizertace, diskuse a workshopy do kurzů. Dokonce i požadované kurzy se mohou lišit od školy až do školy. Některé příklady kurzů, které by učenci pravděpodobně museli v průběhu tohoto programu zahrnovat zahrnují mezinárodní politiku, ekonomiku v historii a etnické konflikty.

   Doktorand v mezinárodních studiích je prospěšný, protože pomáhá studentům zlepšit své výzkumné schopnosti, kulturní porozumění a komunikační schopnosti. S těmito vylepšenými sadami dovedností mohou být účastníci připraveni na vedoucí úlohu nebo na vyšší počáteční plat, stejně jako na získávání informovanějších globálních občanů.

   Náklady na doktorský titul se mohou značně lišit od školy až do školy. Často umístění, trvání programu a téma studia ovlivňují výuku.

   Doktorand v mezinárodních studiích často vede ke kariéře v akademickém prostředí, ale může také vést k práci ve vládě, neziskových organizacích nebo mezinárodních korporacích. Přesná dostupná kariéra bude záviset na trhu práce a na akademických a pracovních zkušenostech učenců. Někteří absolventi se stávají výzkumníky mezinárodního obchodu, kulturními specialisty, mezinárodními programovými řediteli, profesory, výzkumníky, novináři, tvůrci politik, globálními obchodními komunikačními pracovníky, humanitárními a mezinárodními koordinátory projektů.

   Jste připraveni přihlásit se k programu PhD? Můžete najít program, který chcete, na univerzitách po celém světě. Někteří dokonce nabízejí on-line kurzy pro pohodlné učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.