Keystone logo

1 PhD Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání Mezioborové studium 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
  • Mezioborové studium
Studijní obory
  • Pedagogika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

PhD Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání Mezioborové studium

Doktor filozofie, nebo PhD, je pokročilý stupeň, který obvykle vyžaduje alespoň čtyři roky studia. Dokončení bakalářského titulu před prací na PhD je povinné a některé doktorské programy také vyžadují magisterský titul.

Možná se stále ptáte: Co je to PhD v interdisciplinárních studiích? "Interdisciplinární" jednoduše znamená vztah k více než jednom oboru, jako je antropologie a historie dohromady. Jednou z oblastí mezioborových studií jsou genderové studie, které se obvykle zaměřují na odstranění zaujatosti z jiných oblastí výzkumu, pokud jde o pohlaví. Další oblasti výzkumu se zabývají dodržováním etických postupů v souladu s různými mezinárodními zákony.

V rámci interdisciplinárních studií se můžete naučit dovednosti, komunikace a organizace schopné řešit problémy. Organizační schopnosti a dovednosti k řešení problémů vám mohou pomoci ušetřit čas ve svých každodenních aktivitách. Dobrá komunikace je užitečná pro různé sociální situace.

Celé náklady na doktorské studium jsou rozloženy po mnoho let, takže je třeba odpovídajícím způsobem vyčlenit. Pokud se stěhujete, zohledněte tyto náklady, stejně jako ubytování a stravování. Ostatní výdaje by měly zahrnovat knihy, kurzy a výuku.

Obecně platí, že interdisciplinární studium dokáže otevřít dveře jakékoli kariéře. Možná budete chtít začít tím, že se podíváte na výzkumná místa v jedné z oblastí, která jste studovali. Tituly výzkumných pracovišť, které je třeba zvážit, zahrnují analytický metodolog a zkušený výzkumný pracovník. V akademické sféře můžete hledat tituly, jako je pomocná fakulta a profesor ve vybraném oboru. Pokud jste kvalifikovaní, psychologie by mohla být také možnou kariérou.

Interdisciplinární studia lze nalézt na různých místech po celém světě. Chcete-li zúžit vyhledávání, vytvořte seznam věcí, které děláte a nechcete ze školy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.