Keystone logo

4 PhD Programy v Molekulární biologie 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Zdravotní péče
 • Biomedicína
 • Molekulární biologie
Studijní obory
 • Zdravotní péče (4)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  PhD Programy v Molekulární biologie

  Získání doktora filozofie (PhD) je obvykle nejvyšší úroveň vzdělání, kterou mohou studenti dosáhnout, a projevuje jejich absolutní oddanost předmětu nebo oboru. Toto je poslední fáze po získání magisterského titulu a otevírá mnoho nových dveří v kariéře člověka.

  Co je to PhD v molekulární biologii? Tento stupeň nabízí vzdělání s instrumentálními a metodologickými dovednostmi k provádění výzkumu v oblasti buněčného a molekulárně biologického výzkumu. Studentské vzdělání pochází z účasti na výzkumných seminářích, odborných kurzech, přednáškách, konzultacích a rotacích v laboratořích. Studenti se mohou specializovat na širokou škálu předmětů, včetně buněčné biologie, molekulární biologie, genetiky, mikrobiologie, biochemie, biomedicíny a fyziologie rostlin.

  Studenti, kteří pracují na PhD v molekulární biologii, mohou být vybaveni praktickou laboratorní praxí a také výzkumnými dovednostmi potřebnými pro vykonávání odborné práce v této oblasti. Studenti mohou být také schopni dosáhnout vyšších pozic v rámci pracovní síly v důsledku pokročilého stupně.

  Cena doktorského studia v oboru molekulární biologie se bude lišit v závislosti na instituci a délce kurzu. Obecně platí, že doktorand trvá od tří do pěti let dokončit. Je nesmírně důležité, aby studenti důkladně prozkoumali program, o který se zajímají, a ujistili se, že odpovídají jejich cílům.

  Existuje několik možností kariéry k dispozici pro někoho s PhD v molekulární biologii. Jedinci s tímto stupněm se často nacházejí jako vyhledávaní jako laboratorní technici, vědci a molekulární a buněční biologové. Jiné možnosti, které jsou mimo pracoviště, zahrnují výuku vysokoškolských studentů jako profesorů nebo se stávají výzkumnými specialisty. S dovednostmi ve specifikovaném výzkumu a praktickém uplatnění vědeckých metod je stále rostoucí poptávka po osobách s tímto vzděláním.

  PhD v programech molekulární biologie je k dispozici po celém světě prostřednictvím různých univerzit. K dispozici jsou programy distančního učení pro flexibilnější a pohodlnější vzdělávací zážitek. Chcete-li zjistit své možnosti, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.