Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 PhD Programy v Molekulární biovědy 2024

8 PhD Programy v Molekulární biovědy 2024

Přehled

Doktorát je doktorský titul, který zahrnuje studium, komplexní zkoušky a disertační práce. Dokončení doktora filozofie může trvat kdekoli mezi čtyřmi a osmi lety, nebo více v závislosti na oboru, výzkumu a dovedností.

Co je to PhD v Molekulární bioscience? Jedná se o interdisciplinární studijní studium, které zahrnuje přezkoumání biologických problémů na molekulární úrovni. Pole využívá mnoho vědeckých přístupů, včetně fyzikálních, výpočetních, statistických, chemických a biologických. Studenti začnou zkoumat s učiteli fakulty předtím, než se rozvětvují, aby navrhli a prováděli výzkumy samostatně. PhD in Molecular Bioscience připravuje studenty na výzkumnou kariéru v akademické sféře.

Studenti molekulární biologické vědy jsou představováni mnoha dovednostem, které jsou přenositelné do jiných oblastí života. Mnoho doktorandů se naučí organizovat a analyzovat obrovské množství informací a dat.Vzhledem k tomu, že studenti navrhují svůj vlastní výzkum pro svou dizertaci, jsou obvykle dobře vybaveni pro samostatnou práci.

Náklady na doktorské studium v ​​Molekulární bioscience se liší od jedné školy do druhé. Mnohé faktory mohou ovlivnit cenu, včetně let studia, umístění a parametrů programu. Přijímací kancelář Vaší budoucí školy může poskytnout cenné informace o ceně.

Mnoho příjemců doktorského studijního oboru Molecular Bioscience vede kariéru v akademické sféře. K dalším možnostem kariéry patří laboratorní technik, výzkumný specialist nebo molekulární biolog. Většina molekulárních biologů pracuje v laboratořích manipulujících molekul. Tito vědci mohou získat financování špičkových výzkumných studií a udělat průlomové objevy, které mají významný dopad na vědu.

Studentům na různých univerzitách po celém světě mohou studenti využívat jak studium na plný úvazek, tak studium na částečný úvazek.Online učení je také stále dostupnější pro jednotlivce, kteří potřebují flexibilnější plán. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Biologie
  • Molekulární biologie
  • Molekulární biovědy
Studijní obory
  • Biologie (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát