Keystone logo

10 PhD Programy v Přírodní vědy Chemie Nanovědy 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Přírodní vědy
  • Chemie
  • Nanovědy
Studijní obory
  • Přírodní vědy (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Přírodní vědy Chemie Nanovědy

Název doktorského titulu může být matoucí, když se jmenuje "doktor filozofie", přesto není nutně o filozofii. To, o čem se to týká, je doktorský titul, který se zaměřuje na dosažení nejvyšší úrovně filozofických znalostí konkrétního tématu, ať již v humanitních oborech nebo ve vědě.

V tomto případě, co je PhD v Nanoscience? Jak název napovídá, všechny věci nano zahrnují nejmenší složky vesmíru. To může znamenat vše od atomů k kvarkům, se zaměřením na aplikaci mikrosystémů a nanotechnologií ve strojírenství, medicíně, výpočetní technice a dalších oborech využívajících nano principy. Tento titul může udělit absolventům vzrušující vhled do světa mikro-vědy a dovolit jim, aby učinili cenné příspěvky ovlivňující více odvětví.

Dovednosti získané v rámci programu v oblasti nanovědy mohou prospěch studentům po zbytek života. Aplikace principů kreativního myšlení vede k vynikajícím schopnostem v řešení problémů. Studenti mohou navíc získat lepší dovednosti v řízení výzkumu a získat znalosti o řízení projektů z vědecké perspektivy.

Programové náklady mohou záviset na délce studijního programu. Jednotlivá škola se může také podílet na tom, a tak přezkoumá náklady na cílených institucích, aby získala představu o celém cenovém rozsahu.

Studenti, kteří dokončí doktorské studium v ​​oblasti nanoscience, mají různé kariérní možnosti. Nanoscience je rozšiřující se pole s praktickými aplikacemi, které jsou užitečné pro více průmyslových odvětví. Absolventi se mohou stát výzkumníky a inženýry pro výrobce materiálů, kteří pracují na vývoji superlehkých, vysoce odolných nových materiálů s vlastnostmi, které nikdy předtím neviděly schopnost změnit způsob, jakým průmyslové výrobní společnosti vyrábějí zboží. Jiní mohou hledat kariéru jako nanotechnologové v oblasti výroby polovodičů, měnící se výpočetní technologie, ukládání dat a přenos dat. Ještě jiní mohou své vědomosti o nanovědě uplatňovat jako lékařské a farmakologické vědce, kde mohou být mikrosystémy použity jako nová nová vozidla pro léčbu a léčení nemocí.

Chcete-li najít správný doktorský program, je nejlepší zkontrolovat možnosti pro místní a mezinárodní školy a určit dostupnost online programů. Pro další informace vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o hlavním zaměstnání.