Keystone logo

6 PhD Programy v Ekonomika Ekonomie Obchod a ekonomie 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Obchod a ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Ekonomika Ekonomie Obchod a ekonomie

Doktorát je nejvyšší mírou akademického úspěchu, který lze získat ve většině oblastí. Kromě vytvoření diplomové práce zpravidla vyžaduje získání doktorského studia rozsáhlé studium v ​​průběhu tří let. Je zapotřebí více stupňů nižšího stupně, než se studenti mohou zapsat do doktorského studia.

Co je doktorát v oboru podnikání a ekonomie? Tento obor se týká finančního oddělení společnosti. Zatímco budou studovány podnikatelské praktiky a operace, zaměří se také na ekonomické důsledky a nezbytné procesy pro úspěch korporace. Studenti obvykle studují obecné finance, manažerské postupy, globální ekonomiku, investice a riziko a oceňování peněžních toků.

Držení doktorského titulu usnadňuje vytváření kariéry pro sebe v oblasti podnikání. Pokročilé pozice, které byste nemohly zadat jinak, jsou vám otevřené a můžete získat mnohem vyšší plat. Doba potřebná k zadání vyšších pozic je také výrazně snížena.

Vzhledem k tomu, že náklady na získání doktorského titulu v oboru Podnikání a ekonomika se mění poměrně málo, je to moudré rozhodnutí provést výzkum před zapsáním. Všechno od konkrétní školy a programu do země studia ovlivní výuku a mělo by být pochopeno před začátkem.

Vzhledem k tomu, že doktorský program v podnikání a ekonomii zahrnuje jak obchodní, tak i ekonomickou stránku, existuje mnoho kariér, které lze dosáhnout. Na straně obchodu je možné se stát manažerem, vedoucím oddělení, konzultantem, školitelem nebo výkonným pracovníkem. Z hlediska ekonomiky lze dosáhnout jak nižších pozic, například účetních nebo auditorů, tak vyšších pozic, jako je účetní senior analytik. Alternativně je možné studovat, aby vstoupili do oblasti vzdělávání, aby učili budoucí studenty o podnikání a ekonomice.

Chcete-li začít, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.