Keystone logo

36 PhD Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní administrativa
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa

Doktorát je výsledkem mnoha intenzivních let odborného studia v rámci doktorského studia. Tato vysoká čest rozlišuje absolventy jako intelektuální vůdce a odborníky ve svém oboru. Studenti s tímto typem titulu by měli absolvovat velmi silné a důkladné znalosti ve svém oboru.

Co je doktorát v oboru Business Administration? Je to postgraduální diplom, který dává absolventům odborné znalosti potřebné k tomu, aby vstoupili do pracovních sil jako odborníci z oboru po ukončení studia. Některé požadované kurzy v takovém doktorském programu mohou zahrnovat kvantitativní a kvalitativní výzkumné metody, vedení a strategické řízení a aktuální problémy v řízení. Studijní program zpravidla vyvrcholí hloubkovým studiem jako součást závěrečné disertační práce.

Doktorand v oboru Business Administration by měl připravit absolventy, aby pracovali v jakémkoli průmyslu. V tomto programu by studenti měli vidět zlepšení svých výzkumných, analytických a prezentačních dovedností, které mohou být cennými kariérovými rysy při hledání zaměstnání.

Výdaje na školné pro doktorské studium mohou být ovlivněny několika faktory, včetně toho, kde se nachází škola. Studenti by se měli obrátit na jednotlivé školy s jakýmikoliv dotazy a pro kompletní analýzu nákladů.

Lidé, kteří mají doktorát v oboru Business Administration, mohou najít práci v oblasti akademických pracovníků na kolegiální úrovni. S dokumentem mohou pracovat jako titulovaní profesoři, přednášet, provádět výzkum ve svém oboru, vylepšovat je, vytvářet doklady o obchodních a ekonomických tématech a vedou semináře a školení pro další akademické pracovníky, kteří chtějí stavět na svých obchodních aktivitách, dovednosti výuky. Absolventi mohou také pracovat samostatně jako konzultant pro firmy, které potřebují odborné znalosti nebo si přejí zaměstnávat odborné řečníky nebo školitele pro akce.

Existuje mnoho doktorských programů v obchodní administrativě, které jsou ideální pro ty, kteří chtějí pracovat svým vlastním tempem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.