Keystone logo

28 PhD Programy v Obecná studia 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Obecná studia
Studijní obory
  • Obecná studia (28)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Obecná studia

Nejvyšší akademický úspěch, doktor filozofie (PhD), naznačuje, že osoba, která si to zaslouží, si zaslouží titul "doktor" ve své zvolené akademické kariéře. Typicky se tento stupeň týká jak studijních, tak vědeckých výzkumů a může trvat až 10 let.

Co je doktorát ve všeobecných studiích? Zatímco mnohé školy a univerzity nabízejí bakalářské studium v ​​obecných studiích, kvůli nedostatku specifické oblasti není na doktorském stupni příliš rozšířené. Nicméně to neznamená, že pro získání tohoto titulu nejsou k dispozici žádné možnosti. Některé instituce nabízejí doktorské studium ve všeobecných studiích a jiné nabízejí něco podobného, ​​například interdisciplinární doktorské studium. Interdisciplinární studium zahrnuje studium a výzkum v široké škále předmětů, od liberálních umění až po tvrdé vědy, jako je biologie nebo chemie.

Vzhledem ke své úrovni personalizace a přizpůsobení, obecný studijní program čerpá z mnoha dovedností. Všichni kandidáti na doktorské studium budou vyžadovat schopnost intenzivního výzkumu a zároveň prokázat vysokou úroveň disciplíny a oddanost jasné komunikaci složitých otázek. Tyto dovednosti dobře pro ty, kteří hledají kariéru v oblasti výzkumu a dalšího vzdělávání.

To může být obtížné odhadnout náklady na doktorský program v obecných studiích vzhledem k jeho přirozenosti, ale náklady se budou lišit od programu k programu, stejně jako země do země. Obvykle bude trvat pět až osm let.

Zájemci o získání titulu doktorského studia v obecných studiích jsou obvykle zaměřeni na výzkum a jsou ochotni pokračovat ve svém růstu ve vzdělávání a akademické sféře. Není neobvyklé, že někdo s tímto vysokoškolským vzděláním bude pokračovat jako přednášející, profesor nebo dokonce odborník na této úrovni. Vedle akademických pracovníků, kteří se stávají terénními pracovníky nebo výzkumnými pracovníky, jsou to firemní či neziskové konzultanty nebo analytici dat.

Ne všechny instituce poskytující doktorské studium nabízejí obecné studijní programy, ale je možné je najít lokálně, globálně a online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.