Keystone logo

31 PhD Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Počítačové inženýrství
Studijní obory
  • Technologie (31)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové inženýrství

Počítačové inženýrství je obor, který se neustále rozšiřuje a rozvíjet jako svět vyžaduje větší a vyspělejší technologické řešení problémů. Ideální pro absolventy bakalářského magisterských programů v oblasti výpočetní techniky nebo příbuzném oboru, PhD v oboru inženýrství počítačových kandidátů mají možnost dělat původní výzkum a významně přispět k jejich oboru. Po promoci mnoho počítačových inženýrů s PhD v Computer Engineering jít na práci v dozorčích nebo výkonné úrovni odvětví informačních technologií, jako je například hlavní technologický ředitel nebo jako podnikatelé či pedagogy.

Nabízený na vysokých školách a akademických institucí v Číně, USA a na celém světě, PhD v oboru inženýrství počítačových programů často umožňují uchazečům určitou míru flexibility v plánování výzkumu, výuce, třídy, setkání a dalších integrálních činnosti.Finanční podpora je často k dispozici pro pokrytí školného a / nebo životní náklady pro PhD ve stavebním kandidátů počítače. Doktorát v oboru inženýrských studentů Počítačové také často rozhodnou pomoci s profesory školení, řízení laboratorních činností nebo třídění je práce na částečný úvazek v průběhu jejich tři-pětrok PhD.

Pokud jste vystudoval bakalářský program v příbuzném oboru a rád bych, aby se vaše akademické kvalifikace v Computer Engineering na další úroveň, přejděte dolů a přečtěte si více o PhD v inženýrství počítačových programů, dnes!