Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Poruchy komunikace v Malta 2024

PhD Programy v Poruchy komunikace v Malta 2024

Přehled

Studenti, kteří usilují o práci s dětmi a dospělými, kteří trpí problémy s řečí, ztrátou sluchu nebo jinými typy komunikačních výzev, mohou chtít absolvovat titul v poruchách komunikace. Kurz může zahrnovat stáže a praktické učení, stejně jako kurzy znakové řeči, anatomie, psychologie a další.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát