Keystone logo

21 PhD Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Právo
  • Všeobecná Právní Studia
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Právo Všeobecná Právní Studia Právo

Doktorát je často nejvyšší diplom, který udělují vzdělávací instituce. V závislosti na tématu disertace může trvat pět až osm let.

Co je doktorát v právu? Doktorát může vybavit studenty se znalostí zákona, protože se týká politiky vlády, výzkumných metod, statistiky a ekonomiky. Jednotlivci mohou přizpůsobit své doktorské studium tak, aby se zaměřili na jednu z mnoha oblastí, od vládních a sociálních prací až po právní a regulační otázky týkající se mezinárodních trhů a řízení podniků. Jednotlivé doktorské programy mohou být vytvořeny s akademickým poradcem, aby studenti získali znalosti a znalosti potřebné k dosažení svých cílů.

Znalosti, které mají absolventi doktorského studia se zaměřením na právo, mohou zahrnovat pochopení a uchovávání velkého množství informací, které lze využít při výuce nebo při vytváření podrobných postupů. Interpersonální a vedoucí schopnosti, které se během svého programu rozvíjejí, se mohou přenést na své pracovní místo a umožnit profesionální postup.

Registrační a registrační poplatky se často liší od jedné akademické instituce po druhou. Délka programu a intenzita tříd požadovaných pro PhD jsou mezi faktory přispívající k nákladům. Jednotlivci by měli zkoumat potenciální školy a programy, aby mohli splnit potřebné finanční požadavky.

Doktorand v oboru práva může vést k profesní kariéře na vysoce kvalitních univerzitách a právním výzkumu. Jako úspěšný doktorand může být prospěšné povolání stát se právním zástupcem nebo právníkem v oblasti duševního vlastnictví. Kariéra jako certifikovaného patentového zástupce může být jedinečným výklenkem s obrovským potenciálem. Netradiční pracovní místa pro právnické vzdělání, které se stávají stále více konkurenceschopné, zahrnují mediátora, politiku a podnikatele. Poradce vládního oddělení a vojenský výzkumník jsou alternativní kariérové ​​cesty, které se také stávají běžnějšími.

Akreditované instituce po celém světě nabízejí doktorské právo. Online kurzy poskytují flexibilitu pro pracující profesionály a studenty ve venkovských oblastech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.