Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 43 PhD Programy v Právo 2023

43 PhD Programy v Právo 2023

Přehled

Doktorát je nejvyšší stupeň v jakémkoli oboru a mnoho lidí si vybírá, aby získal, aby dokázal učit na vysokoškolské úrovni. S dokumentem se stanete lídrem ve svém oboru poté, co strávil mnoho let studiem a zkoumáním pokročilých témat, jako jsou konkrétní oblasti práva.

&nbsp

Co je doktorské právo a předpisy? Doktorand v právu a nařízeních je pokročilé vzdělání, které obvykle zahrnuje intenzivní výzkumné studium v ​​oblasti zájmu, vyvrcholí dizertací, kterou se skutečně brání před panelem jiných doktorů v oboru. Budete mít postgraduální kurzy v právu a úzce spolupracovat s fakultním poradcem, aby váš výzkum pokročil správným směrem.

&nbsp

Získání doktorského studia trvá mnoho let vysokoškolského vzdělání, ale stojí za to čas a úsilí. Když máte za svým jménem iniciály, je to okamžité uznání vašeho odhodlání, vytrvalosti a tvrdé práce. Budete mít hluboké znalosti v oboru studia, který vás činí odborníkem.

&nbsp

Cena doktorského studia se bude lišit podle vysoké školy. Vzhledem k tomu, že již máte titul magisterského studia v době, kdy žádáte o doktorské studium, můžete být schopni pracovat jako náměstek pro vysokou školu nebo máte příležitosti k výuce stipendií, které vám pomohou vyrovnat vaše náklady. Získat doktorské studium může trvat tři nebo více let, v závislosti na kurzu, který jste do programu, a jak dlouho trvá vaše dizertace.

&nbsp

S doktorem máte mnoho možností, včetně výuky vysokoškolského vzdělávání na vysokých školách a univerzitách po celém světě. Se svým specializovaným výzkumem byste se mohli poradit s firmami a vládami v oblasti Vašich odborných znalostí.

&nbsp

Otevřete dveře, které chcete, s doktorem v oblasti práva a předpisů. Proveďte kroky k dalšímu vzdělávání a stát se vůdcem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Právo
Studijní obory
  • Právo (43)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát