Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 26 PhD Programy v Profesní vzdělávání 2023

26 PhD Programy v Profesní vzdělávání 2023

Přehled

Doktorský titul, nebo doktorský titul, je nejvyšší dosaženým vzděláním v mnoha oborech studia. Učenci se zapsali do doktorského studia, aby mohli pokračovat ve studiu u konkrétního předmětu a studovat pod nejvyššími profesory. Tento stupeň je často odrazovým můstkem pro kariérní postup.

Co je doktorát v odborných studiích? Řada studijních oborů spadá do kategorie odborných studií, včetně společenských věd, aplikovaných přírodních věd, věd o živé přírodě, právních studií a matematiky. Kurz se snaží studentům podnítit hluboké a komplexní znalosti o úspěšném na moderním pracovišti. Oblasti studia v tomto programu mohou zahrnovat podnikatelskou etiku, efektivní řízení, komunikaci a sociální a zdravotní služby.

Absolventi s PhD v odborných studiích často mají vynikající komunikační dovednosti a hluboké znalosti o moderním pracovišti. Také mají obecně schopnosti kritického myšlení, které mohou být přínosem pro rozvoj ve veřejném a soukromém sektoru.

Chcete-li se dozvědět více o nákladech na konkrétní programy, zainteresované osoby by se měly poradit s každou univerzitou, ve které mají zájem. Celkové náklady na každý program závisí na umístění, délce trvání studia, finanční pomoci, prostoru a stravování a dalších faktorech.

Ti, kteří absolvují doktorské studium v ​​oboru odborných studií, často mají na pracovišti řadu možností. Kariéra je dostupná v akademickém, vládním, komunikačním, veřejném a soukromém sektoru, neziskové a samostatné výdělečné činnosti. Absolventi mohou najít práci jako lektoři, vědci, výzkumní pracovníci, konzultanti, badatelé v oblasti veřejného pořádku, reportéři a kancelářští manažeři. Mohou také najít kariéru jako prezident vlastní firmy.

Mnoho programů, které udělují PhD v odborných studiích, nabízí řada institucí po celém světě, z nichž některé mají významnou část nabízených tříd v prostředí virtuálního učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Profesní vzdělávání
Studijní obory
  • Profesní vzdělávání (26)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát