Keystone logo

1 PhD Programy v Jazyky Ruština v Los Angeles, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Spojené státy americké
 • Jazyky
 • Ruština
Studijní obory
 • Jazyky (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Jazyky Ruština

  Kromě toho, že domov pro legendární Hollywood, Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a největší v Kalifornii. To hostilo olympijské hry dvakrát a je rozdělen do 80 okresů a čtvrtích. Město je domovem tří veřejné vysoké školy a řada dalších institucí.

  Ruští programy mohou zahrnovat širokou škálu historických, kulturních a jazykových tématech. Běžné třídy zahrnují historii studené války, moderní ruské politiky, klasickou literaturu, ruské umění, ruské autory, ženy v Sovětském svazu, regionální analýzy, křesťanství v ruské a ruské kultury.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.