Keystone logo

Filtry

 • PhD
 • Právo
 • Politika
 • Sociální politika
Studijní obory
 • Právo (5)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

5 PhD Programy v Sociální politika 2024

  PhD Programy v Sociální politika

  Doktor filozofie (PhD) je titul, který umožňuje studentům specializovat se na předmět a být viděn jako dovedný v této oblasti. Tento stupeň vyžaduje dokončené disertační práce s rozsáhlým výzkumem, který přispívá k již existujícímu materiálu. S doktorem je studentovi poskytnuto větší možnosti v jeho kariéře.

  Co je doktorát v sociální politice? Tento stupeň umožňuje studentům využívat metodologické a teoretické dovednosti k identifikaci a analýze sociálních otázek, jakož i jejich vztahu k sociální a veřejné politice. Studenti v tomto programu se obecně dozví o různých společenských otázkách, včetně krizí v oblasti bydlení, vzdělání a zdravotních politikách ao tom, jak se tyto politiky vzájemně ovlivňují s politikou na místní a mezinárodní úrovni. Studenti mohou zaměřit své tituly na sociální práci, veřejnou politiku, sociální politiku a sociologii, mimo jiné.

  V průběhu doktorského studia v oboru sociální politiky mohou jednotlivci získat vynikající komunikační dovednosti nezbytné pro práci s různými sociálními nebo organizačními skupinami. Budou také schopni provádět výzkum a vyvíjet nové politiky s řešením problémů a analytickými dovednostmi.

  Dokončení PhD v sociální politice může trvat tři až osm let a náklady se budou lišit v závislosti na zvolené instituci. Vyšetřování školy a programu je pro každého studenta nezbytné.

  Doktor v sociální politice vystrojuje člověka s neocenitelným životem a profesními dovednostmi, které jsou vyhledávány v mnoha profesních oborech. Jednou z možností je stát se univerzitním profesorem. K dalším možnostem patří důstojník v oblasti lidských zdrojů, pracovník mezinárodní pomoci, poradce pro veřejné záležitosti, mládež nebo sociální pracovník nebo dokonce detektivní pracovník v oblasti vymáhání práva. Tento titul je vhodný pro celou řadu průmyslových odvětví, včetně lékařských, civilních a charitativních prací, což je přizpůsobitelné různým oblastem.

  Pokračovat ve vzdělání může pomoci při posílení vaší kariéry. Chcete-li zahájit svůj profesní rozvoj, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.