Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 PhD Programy v Společenské vědy 2023

5 PhD Programy v Společenské vědy 2023

Přehled

Doktor filozofie (PhD) je nejvyšší akademický úspěch běžně dostupný na univerzitní úrovni a předvádí studentovo odhodlání věnovat se určitému tématu. Bez ohledu na oblast studia, tento stupeň vyžaduje rozsáhlý výzkum a závěrečnou disertaci, která nabízí nové příspěvky na konkrétní téma.

Co je doktorát ve studiích sociálních věd? Studenti s tímto diplomem mohou být vybaveni praktickou aplikací pro řešení problémů reálného světa v různých oblastech, včetně pracoviště, společenství, organizací a společností jako celku. Studenti se obecně naučí rozšiřovat své znalosti metod společenského výzkumu, provádět výzkum ve svém oboru a implementovat ideologie do reálných situací. Existuje několik oblastí, kde se specializuje, včetně sociální antropologie, sociologie, kriminalita mládeže, lidská práva, změna klimatu a rasové a genderové studie.

Jednotlivci, kteří absolvují tento kurz, mohou být připraveni s jasným analytickým myšlením a výzkumnými dovednostmi, které mohou pomoci při výzkumu a vývoji, stejně jako při praktickém použití při práci v organizacích nebo komunitách. Mohou také být schopny přeměnit kritiku na konstruktivní zpětnou vazbu, kterou mohou aplikovat na vlastní práci nebo projekty.

Obecně řečeno, PhD trvá kdekoli od tří do šesti let dokončit a náklady na PhD v sociálních věd studia se bude lišit od instituce k instituci. Doporučuje se, aby studenti prozkoumali jak školu, tak program nabízený, aby se ujistil, že splňuje jejich specifické požadavky.

S doktorandem ve studiích sociálních věd jsou dveře k profesní dráze otevřené. Jednotlivec se může stát personálním poradcem, poradcem v oblasti řízení, sociálním pracovníkem, mezinárodním analytikem politiky, mezinárodním pracovníkem, advokátem v oblasti lidských práv, státním úředníkem ve vládě nebo dokonce univerzitním profesorem. Tato kariéra začíná vyžadovat pokročilejší stupně a jako takový může pomáhat pohon jednotlivce dále v jeho nebo její profesní oblasti.

Doktor v sociálních vědách dokáže otevřít mnoho dveří. Online programy poskytují větší flexibilitu pro dokončení programu než učení jednotlivců. Pro více informací vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Sociologie
  • Společenské vědy
Studijní obory
  • Společenské vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát