Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 PhD Programy v Sport 2023

5 PhD Programy v Sport 2023

Přehled

Doktor filozofie, známý také jako PhD, je terminální studium v ​​mnoha oblastech studia. Doktor je latinským slovem pro učitele, což znamená, že doktorát je nezbytný k tomu, aby byl profesorem ve vybraném oboru, který se zajímá.

Co je doktorát ve sportu? Stupeň může potenciálně pokrývat mnoho různých oblastí. Možná témata výzkumu zahrnují etnografické studie, ekonomiku a sociologii. Studie by mohly pokrýt celou řadu různých témat, jako například to, jak různé sporty reagují na sport, dopad velkých sportovních událostí, jako jsou olympijské hry, na města, které je hostují, nebo vztah mezi sportem a chudobou. Potenciální studenti by měli zkoumat univerzity, aby zjistili, co by mohlo být zahrnuto do jejich programu.

Stejně jako u mnoha oborů souvisejících s humanitními obory, doktorand ve sportu může často učit kandidáty, jak vytvořit spojení mezi různými body výzkumu.To nejenom zlepšuje jejich schopnost výzkumu a psaní tezí, ale uděluje jim jedinečnou perspektivu velkého obrazu, která je zapotřebí v mnoha profesích.

Finanční náklady na doktorské programy se mohou často značně lišit v závislosti na řadě faktorů. Instituce často mají na svých webových stránkách více informací o možných nákladech, nebo obecně budou mít kontaktní informace k dispozici jinde.

Jako poměrně vzácný pokročilý stupeň má doktorát možnost otevřít lukrativní kariéru. Obvykle existuje mnoho možností otevřených absolventům s doktorem v oboru sport. Jako součást vzdělávací oblasti by nejobvyklejší volbou bylo vstoupit do akademické obce jako vědecký pracovník nebo profesor. Mezi další možné oblasti zaměstnání patří neziskové organizace, sportovní řídící orgány, sportovní politika a vládní organizace.

Různé instituce budou mít často k dispozici různé možnosti pro doktorandy.Pokud navštěvujete kurzy na pracovišti, nejde o možnost, přejděte na webové stránky institucí, abyste zjistili, zda mají k dispozici programy distančního učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Sport
Studijní obory
  • Sport (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát