Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Sportovní Psychologie v Spojené království 2024

PhD Programy v Sportovní Psychologie v Spojené království 2024

Přehled

V oblasti sportovní psychologie jde především o pochopení a posílení mentálních, emocionálních a fyzických aspektů sportovního výkonu a zároveň o podporu celkové pohody pro sportovce a všechny, kdo se podílejí na sportovních aktivitách.

Tituly sportovní psychologie obvykle začínají základními kurzy obecné psychologie. Jak se ponoříte hlouběji do předmětu, prozkoumáte specializované oblasti, jako je zvyšování výkonu, zvládání stresu, motorické učení a rehabilitace zranění.

S titulem sportovní psychologie v ruce je k dispozici několik kariérních příležitostí. Jako sportovní psycholog budete vybaveni k poskytování tréninku duševních dovedností a poradenských služeb pro sportovce, týmy a trenéry. Pokud více inklinujete ke cvičení a wellness, můžete se stát konzultantem navrhujícím a implementujícím programy na podporu fyzické aktivity. Může to být také odrazový můstek k získání pokročilých titulů v psychologii, vědě o cvičení nebo jiných příbuzných oborech, což otevírá dveře k ještě větším kariérním příležitostem.

S titulem sportovní psychologie máte moc pozitivně ovlivnit životy sportovců a pomoci jim dosáhnout jejich plného potenciálu na hřišti i mimo něj.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Spojené království
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory