Keystone logo

1 PhD Programy v Obecná studia Svobodná umění 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Obecná studia
 • Svobodná umění
Studijní obory
 • Obecná studia (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular locations

  PhD Programy v Obecná studia Svobodná umění

  Poskytování doktorského filozofie (PhD) je jedním z největších úspěchů v akademickém světě. Tento stupeň uděluje studentům uznání jako vedoucí ve svém zvoleném oboru a často otevírá více dveří v jejich kariéře.

  Co je doktorát ve svobodném umění? Tento stupeň poskytuje studentům základní dovednosti potřebné pro širokou škálu kariérních cest, včetně kritického myšlení, analytické dovednosti, nezávislý výzkum a prezentační dovednosti. Každý student má možnost rozšířit své dovednosti a vzdělávací nadaci prostřednictvím různých kurzů, které jsou jedinečné pro danou specializaci, jako jsou umění a humanitní vědy, společenské vědy a biologické nebo fyzikální vědy. Ačkoli stupeň je široký, konkrétní oblast studia může být úzce definována studentem, který vytváří zaměřené výzkumné téma v zastřešujícím stupni.

  Po absolvování doktorského studia v oboru Liberální umění mohou být jednotlivci vybaveni schopnostmi kritického myšlení, které pak mohou aplikovat na svou kariéru spolu s analytickými dovednostmi. Studenti pracující na tomto stupni mohou získat dobře zaokrouhlené metodologické a teoretické rámce pro uplatnění svých výzkumných dovedností, což je výhodná dovednost pro práci.

  Délka doktorského studia v programu Liberal Arts je obvykle tři až čtyři roky, přičemž náklady se liší v závislosti na univerzitě. Doporučuje se, aby jednotlivá škola a program nabízely, aby zajistily, že je správná.

  S PhD v Liberal Arts je pro jednotlivce k dispozici mnoho možností v různých oblastech. Přestože liberální umění je široký, specializace může pomoci dosáhnout větší podpory na pracovišti. Co se týče kariéry, mnoho studentů se stává učiteli univerzity nebo školy, marketingovými manažery, redaktory novin nebo knih, novináři, knihovníci, státní úředníci, tlumočníci nebo překladatelé, archiváři nebo kurátoři nebo specialisté na oblast lidských zdrojů. Jedná se pouze o několik možností, které jsou k dispozici.

  Doktorand v oboru Liberální umění vám může rozšířit potenciál kariéry a otevřít vám nové dveře. Chcete-li získat další zdroje, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.