Keystone logo

16 PhD Programy v Inženýrství Systémové inženýrství 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Inženýrství
 • Systémové inženýrství
Studijní obory
 • Inženýrství (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Inženýrství Systémové inženýrství

  Pro ty, kteří chtějí být odborníkem v oboru, je doktorem stupeň volby. Doktorský titul obvykle vyžaduje, aby studenti dokončili rozsáhlý výzkum ve formě disertační práce nebo diplomové práce. V mnoha zemích bude mít doktorský studijní program náročnou práci a úspěšné absolvování kvalifikačních zkoušek.

  Mnoho studentů je zvědavá: Co je to PhD v Systems Engineering? Tento stupeň zahrnuje pokročilé studium univerzální, interdisciplinární oblasti systémového inženýrství, které se snaží řídit technické, obchodní a lidské složky komplexních inženýrských projektů a procesů. Kurzy obvykle pokrývají základy návrhu systémů, témata jako analýza a řízení rizik. Programy také často zahrnují volitelné studium v ​​jiných oborech inženýrství, které absolventi pravděpodobně budou komunikovat ve své kariéře.

  Absolventi s PhD v Systems Engineering často mají silné dovednosti, pokud jde o vytváření vizuálních modelů složitých problémů a procesů. Vynikají také při vytváření a podpoře přesných, informovaných rozhodnutí a vytváření kreativních řešení.

  Při zapsání do doktorského studia by zájemci měli zvážit náklady na výuku a jak dlouho je bude pravděpodobně potřebovat, aby dokončili studium. Chcete-li získat přesný pocit, kolik bude PhD stát, měli by jednotlivci kontaktovat požadované programy přímo.

  Absolventem, který je držitelem doktorského titulu v oblasti systémového inženýrství, bude pravděpodobné, že bude pracovat jako systémový inženýr, ale v takřka všem průmyslu existují systémoví inženýři. V těchto rolích absolventi navrhují procesy a vyvíjejí modely, které řeší, jak budou všechny komponenty systému spolupracovat, aby vytvořily konečný produkt nebo výsledek. Další možností je pokračovat ve výzkumu a výuce jako profesor na univerzitě, pokračovat v posílení těla znalostí v oboru a předávat ho novým studentům.

  Doktorské programy v oblasti systémového inženýrství lze nalézt na mnoha univerzitách po celém světě a mnoho z nich je k dispozici v on-line formátech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.