Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Technologický management 2024

1 PhD Programy v Technologický management 2024

Přehled

Potenciální studenti, kteří se rozhodnou sníst velké, se mohou ucházet o získání doktorského titulu. Také známý jako doktor filozofie, toto vyhledávané uznání je široce považováno za jednu z nejvyšších úrovní udělených titulů ve většině zemí.

Co je PhD v technologickém řízení? Získání tohoto doktorského titulu může zlepšit schopnosti studentů v oblasti řízení zdrojů. V závislosti na zvolené oblasti zaostření je možné získat lepší znalosti systémů v reálném čase, integrovaných obvodů, senzorů, komunikací a sítí. V rámci této vzdělávací oblasti lze nalézt širokou škálu specializací, včetně zabudovaných systémů, robotiky a fotonických technologií.

Absolventi s doktorským studiem v technologickém managementu mohou využívat vylepšené vědecké a inženýrské dovednosti, které by mohly mít prospěch ve své profesi. Mohou také zaznamenat zlepšení svých schopností řídit a vytvářet vlastní výzkum.

Mnoho studentů, kteří se přihlásí do doktorského studia, se může zavázat k průměru čtyř až sedmi let vzdělávání. Kromě toho, jak dlouho trvá doktorand, aby dokončil studium, země, ve které se získá vzdělání a zvolená škola, určí náklady na vzdělávání. Kontaktování škol pro finanční informace je vždy pevným nápadem.

Po absolvování doktorského studia v technologickém řízení programu, absolventi by se mohli rozhodnout prozkoumat kariéru v mnoha profesionálních arénách. V závislosti na zájmů a konkrétních dovednostech stanovených po absolvování mohou držitelé doktorátu pracovat v pozicích, jako jsou analytici počítačových systémů, specialisté na počítačovou podporu, inženýr počítačového softwaru, počítačový programátor nebo ředitel řídících informačních systémů.

Mnozí mohou zjistit, že on-line programy jsou solidní pro své vzdělávací aspirace. Budoucí studenti pravděpodobně najdou kurzy doktorského studia, které jsou blízké doma i po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • PhD
 • Technologie
 • Technologický management
Studijní obory
 • Technologie (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory