Keystone logo

5 PhD Programy v Telekomunikace 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Inženýrství
 • Elektroinženýrství
 • Telekomunikace
Studijní obory
 • Inženýrství (5)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  PhD Programy v Telekomunikace

  Doktor filozofie míry je nejvyšší akademický titul udělený vysokých škol. Také známý jako doktorát nebo doktorský titul, to umožňuje držiteli o míře vyučovat na vysokoškolské úrovni ve svém oboru.

  Co je PhD v oblasti telekomunikací? PhD v telekomunikacích připravuje studenty aktivně sleduje globální a společenských trendů. Učí moderní vědecké poznatky, aby zvážila budoucí výzvy a nepřetržité aktualizace potřebné pro udržení a zlepšení telekomunikační systémy. Studenti se učí vědeckého výzkumu dovednosti a získat znalosti potřebné pro vývoj nových technologií. Některé oblasti výzkumu, mohou zahrnovat základní a bezdrátové sítě, návrh sítě a protokoly, komunikace a zpracování signálu, vložený a rekonfigurovatelné systémy, odolné proti chybám datové sítě, optické a fotonické zařízení, materiálů a systémů.Ostatní doktorský úroveň výzkum může existovat v systémové architektury, digitální komunikace, optické sítě a bezdrátové komunikace. Mezioborových studií zahrnovat interakci s programy, jako jsou počítačové vědy, elektrotechniky, výpočetní techniky a řízení podniku.

  Absolventi s PhD v odvětví telekomunikací jsou školeni v tom, jak získat pokročilý výzkum, praktické a teoretické znalosti a rozvoj výzkumných dovedností, manažerské dovednosti a technických znalostí. Jsou připraveny pro výuku a vědecké a aplikovaný výzkum

  Náklady na PhD se liší v závislosti na zemi studia, politiky univerzity, a délky programu. Vyžádejte si více informací o nákladech programu obrátit na přijímací kancelář univerzity nebo instituce, ve které Vás zajímá.

  Obecně platí, že kariéra výhled je obrovský a růst v této oblasti se očekává.Kariérní vyhlídky v oblasti telekomunikací jsou silní jak v oblasti vysokoškolského vzdělávání a v průmyslových nebo vládních povoláních. Akademická kariéra se točí kolem výuky a výzkumu na univerzitní úrovni. Další možnosti zahrnují výuku informatiky, a stává se počítač a informace výzkumu vědec pro soukromé odvětví či vlády.

  On-line studie nabídne výjimečné vzdělávací šancí, bez ohledu na to, kde se nacházíte, ve světě. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.