Keystone logo

5 PhD Programy v Udržitelnost Udržitelnost 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Udržitelnost
 • Udržitelnost
Studijní obory
 • Udržitelnost (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Udržitelnost Udržitelnost

  Udržitelný rozvoj je jedním z pokročilejších kurzů stává populární u ekologicky šetrných studentů dnes 's. Tento typ kurzu poskytuje studentům možnost postoupit své vzdělání v této oblasti, a zaměřit se na něm více úzký vzdělávání.

  Co je PhD v udržitelnost?

  PhD v udržitelnost není jen soustředit na postupy udržitelnosti, ale učí studenty prozkoumat své vlastní oblasti zájmu. To je často založen kurzu student a učitel se zájmem, který je rozhodnuto o obou. To často zahrnuje výzkum a znalosti do hloubky konkrétní oblasti udržitelnosti.

  Jaké jsou výhody Užívání PhD v udržitelnost?

  Užívání kurz udržitelnosti na této úrovni je často kvůli touze k výkonu určité oblasti této oblasti, potenciální pro výrobek nebo zdrojů rozvoje. To může také pomoci jednotlivcům rozvíjet svou míru a podporovat jejich zájmy.

  Kolik to stojí, aby se titul PhD v udržitelnost?

  Náklady se výrazně liší od univerzity nabízí kurz. Obecně platí, že doktorské studium je dražší než magisterských studijních programů 's.

  Jaké jsou požadavky na PhD v udržitelnost?

  Chcete-li tento typ kurzu bude student pravděpodobně muset mít titul Mistr 's v oboru nebo v příbuzném oboru. Vstup může také záviset na aplikace přijetí, které mohou vyžadovat určitou úroveň práce v této oblasti.

  Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat s PhD v udržitelnost?

  Studenti mohou očekávat, že se přestěhovat do výzkumu postojů nebo do vlastnictví své vlastní podnikání v některých případech. To může vést ke zvýšení příjmů, pozoruhodné zlepšení v průmyslu, a v některých případech, nových pracovních cest v rámci vládních agentur.

  Proč se on-line PhD v udržitelnost?

  To 's snadné mít prospěch z užívání PhD kurzu takhle on-line. Student může pokračovat v práci, když se zapsal. A to umožňuje zápis do kurzů po celém světě.

  Kde vzít doktorát v udržitelnost?

  &nbsp

  Univerzity a vysoké školy jsou nyní nabízí více kurzů udržitelnosti, než kdy jindy.Nicméně, ti s plnými šetrné k životnímu prostředí programů a moderních vzdělávacích příležitostí mají tendenci být tou nejlepší volbou celkově.