Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Lafayette, Spojené státy americké 2024

1 PhD Programy v Lafayette, Spojené státy americké 2024

Přehled

Lafayette město je čtvrtý největší ve státě Louisiana. To je hlavní turistické centrum především vůči kreolský a Cajun kultur, které mají významný vliv v regionu. Město má čtyři instituce vyššího vzdělávání, které nabízejí programy v architektuře a kojení mezi mnoha ostatními.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Spojené státy americké
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory