Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 PhD Programy v Výukové systémy 2024

5 PhD Programy v Výukové systémy 2024

Přehled

Po absolvování programu absolventů mohou učenci pokračovat ve vzdělání prostřednictvím doktora filozofie. Doktorát je nejvyšší diplom, který je k dispozici na většině vysokých škol a zpravidla trvá tři nebo více let.

Co je doktorát ve vzdělávacích systémech? Jedná se o doktorský program, který povzbuzuje vědecké šetření tím, že se zaměřuje na různé oblasti, které se ve vzdělávání používají k podpoře učení. Některé programy mohou dokonce sledovat, jak se znalosti vytvářejí v rámci výzkumné kultury. Studenti se mohou dozvědět více o politickém, sociálním a kulturním kontextu souvisejícím se vzděláváním. Některé kurzy se mohou zaměřit na to, jak se kognice vztahuje k učení. Další kurzy jsou navrženy tak, aby se zaměřily na to, jak může vedení a tvorba politik ovlivnit vzdělávání. Přesné učební osnovy, které se používají, se liší na každé univerzitě, ale mnohé z nich zahrnují přednášky, diskuse, projekty a disertační práce.

Jedním z největších přínosů tohoto vzdělávání je to, že podporuje celoživotní učení, které může pomoci odborníkům vyniknout na pracovišti. Další výhody zahrnují budování důležitých dovedností, jako je komunikace a vedení. Všechny tyto nové schopnosti spolupracují, aby se udělaly dobře zaokrouhlené osoby.

Cena doktorského studia se může lišit v každé zemi a dokonce i na různých univerzitách ve stejné zemi. Protože neexistuje univerzální systém výuky, žadatelé by měli kontaktovat školu přímo, aby získali nabídku.

Studenti, kteří získají doktorské tituly ve vzdělávacích systémech, pravděpodobně chtějí zahájit kariéru ve vzdělávací oblasti. Toto vzdělávání samozřejmě může vést k různým kariérám. Někteří absolventi se stávají správci škol, tvůrci politik, profesoři, učitelé v raném vzdělávání, specialisté na technologickou integraci, instruktážní pracovníci, poradci v oblasti vzdělávacích technologií a koordinátoři studijních programů. Přesné dostupné možnosti budou záviset na další akademické a zaměstnanecké historii absolventů.

Jste připraveni na zápis do doktorského studia? Školy po celém světě nabízejí toto vzdělávání online a na akademické půdě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Pedagogika
  • Technologie pro vzdělávání
  • Výukové systémy
Studijní obory
  • Pedagogika (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát