Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 PhD Programy v Vědy o Zemi 2024

8 PhD Programy v Vědy o Zemi 2024

Přehled

PhD nebo doktorský studijní může být klíčem k placenou kariéru, vyšší plat, a šance, aby se rozdíl ve světě. Tento pokročilý stupeň lze získat asi čtyři až šest let, v závislosti na tom, kolik času je student schopen věnovat svému vzdělání, a to může pomoci jednotlivcům získat důležité dovednosti, které jim platným členem na pracovišti dělají.

Co je PhD v oboru vědy o Zemi? Doktorát v vědě země je studijní program, který poskytuje studentům s potřebnými znalostmi řešit rostoucí problémy životního prostředí, jako je změna klimatu, udržitelnost životního prostředí a řízení přírodních zdrojů. Aby bylo možné vydělat s věd o Zemi PhD studenti musí mít získal i bakalářský titul a magisterský titul v podobném oboru, a musí napsat diplomovou práci, nebo teze, že demonstruje jejich učení, aby se absolvent s jejich doktorát.

Jedinci s doktorský titul v oboru vědy o Zemi absolventa s množstvím znalostí o geografie, geologie, geofyziky, vědy půdy a ekologie, a vstupují do pracovního procesu jako organizované a dobře informovanými jednotlivců, kteří mohou vytvářet inovativní řešení problémů, kterým čelí náš svět.

Náklady na vydělávat si doktorát z vědy o Zemi se liší v závislosti na každého studenta, v zemi studia, na konkrétní škole, a délka akademického programu. Studenti, kteří mají zájem vydělávat na jejich doktorát se vyzývají, aby zkoumat jejich budoucí školu s cílem získat aktuální informace týkající se nákladů na školné a dalších možných poplatků.

Absolventi s doktorátem z vědě země jsou připraveny vstoupit do pracovní síly ve světě výzkumu, akademické obce, poradenství, nebo inženýrství.Studenti si mohou vybrat připojit výzkumných týmů, environmentální poradenské firmy, nevládní organizace, nebo akademický fakulty v institucích vyššího vzdělávání.

Můžete začít vydělávat doktorát dnes. Jednoduše vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Přírodní vědy
  • Vědy o Zemi
  • Vědy o Zemi
Studijní obory
  • Přírodní vědy (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát