Keystone logo

5 PhD Programy v Management Veřejná správa 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Management
 • Veřejná správa
Studijní obory
 • Management (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Management Veřejná správa

  Získání doktorského titulu, nebo PhD, trvá roky tvrdě pracovat na postgraduální úrovni. Aby se uchazeči mohli ucházet o doktorský studijní program, musí mít uchazeči magisterský titul a projít přísným procesem podávání žádostí. Jakmile jsou akceptováni, často se účastní výzkumu, akademických kurzů a dokončování diplomové práce ve své akademické oblasti.

  Co je PhD ve veřejném řízení? Tento vysokoúrovňový stupeň obvykle odpovídá odborné způsobilosti způsobů, jak se vedení střetává s veřejným pořádkem. Studenti zkoumají vývoj a nasazení různých stylů a způsobů řízení na veřejném trhu. Společné oblasti soustředění ve veřejném řízení PhD programy jsou trestní soudnictví, lidské zdroje, systémy informačních technologií, statistiky a psychologie (pokud jde o veřejné řízení).Některé z obecných kurzů, které mohou studenti přijmout, se zabývají kvalitativními a kvantitativními výzkumnými metodami, řízením měst, organizačním rozvojem, řízením neziskových organizací, politikou a administrativou. Mnoho doktorských programů ve veřejné správě trvá od pěti do sedmi let a vyžaduje předložení diplomové práce na univerzitní panel odborníků. Panel pak potvrzuje nebo odmítá doktorský status kandidáta.

  Doktorand ve veřejném řízení může studentům poskytnout vynikající komunikativní a administrativní dovednosti. Tento stupeň je založen na základních základech lidské interakce a organizace, které mohou člověku poskytnout výhodu v jakékoli oblasti práce.

  Chcete-li zjistit náklady na konkrétní doktorský program ve veřejném managementu, kontaktujte přímo školu, která vás zajímá. Každé programové náklady se liší od školy po školu.

  Doktorský titul může otevřít příležitosti pro mnoho kariér.Jednotlivci, kteří mají PhD ve veřejném řízení, mohou nalézt akademické pozice, které vyučují řízení lidských zdrojů, veřejnou politiku, správu nebo řízení na univerzitní úrovni. Výzkumné pozice na univerzitách jsou také potenciální volbou. Někteří absolventi mohou najít práci ve vládě, neziskových organizacích nebo společnostech jako ředitelé veřejného plánování, ředitelé komunikace, analytici veřejné správy nebo analytici veřejné politiky.

  Pokud máte zájem o možnosti online učení pro doktorský program ve veřejném řízení, některé univerzity mohou mít k dispozici možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.