Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek PhD Programy v Vzdělávání STEM 2024

1 PhD Programy v Vzdělávání STEM 2024

Přehled

Co je STEM Education?
STEM vzdělávání je termín používaný k popisu učebních osnov, které se zaměřují na předměty vědy, technologie, strojírenství, a matematika. Cílem STEM vzdělávání je připravit studenty na pracovní místa v rostoucích oborech vědy a techniky. Očekává se, že poptávka po profesionálech v těchto oborech vzroste rychleji než jiná povolání. Vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet dovednosti, které potřebují k úspěchu v těchto profesích.

Proč je studium STEM vzdělávání důležité?
Existuje mnoho důvodů, proč je studium STEM vzdělávání důležité. Za prvé, jak bylo uvedeno výše, roste poptávka po pracovnících s dovednostmi v oblasti vědy a techniky, což znamená, že existuje také potřeba pedagogů, kteří mohou připravit studenty na kariéru STEM. Za druhé, STEM vzdělávání může pomoci studentům naučit se kriticky myslet a řešit problémy. To je důležitá dovednost v jakékoli oblasti, ale je to zvláště důležité ve vědě a technice. Studenti, kteří jsou schopni kriticky myslet a řešit problémy, budou lépe připraveni na budoucí vzdělávání, ať už ve vědě a technice nebo jiných předmětech. Za třetí, vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet lásku k učení. Předměty STEM jsou fascinující a mohou být velmi obohacující pro studium. Když mají studenti lásku k učení, je pravděpodobnější, že budou úspěšní ve své kariéře.

Co budu studovat během studia STEM Education?
Kurzy, které absolvujete během studia STEM, se budou lišit v závislosti na zvoleném programu. Většina programů však bude vyžadovat, abyste absolvovali kurzy vědy, techniky, inženýrství a matematiky.Můžete být také požádáni, abyste absolvovali kurzy v jiných předmětech, jako je výuka, pedagogika, správa vzdělávání a další předměty související s kariérou v edu kation.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Pedagogika
  • Učení
  • Vzdělávání STEM
Studijní obory
  • Pedagogika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory