Keystone logo

1 PhD Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání STEM v Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Spojené státy americké
  • Pedagogika
  • Učení
  • Vzdělávání STEM
Studijní obory
  • Pedagogika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

PhD Programy v Pedagogika Učení Vzdělávání STEM

Co je STEM Education?
STEM vzdělávání je termín používaný k popisu učebních osnov, které se zaměřují na předměty vědy, technologie, strojírenství, a matematika. Cílem STEM vzdělávání je připravit studenty na pracovní místa v rostoucích oborech vědy a techniky. Očekává se, že poptávka po profesionálech v těchto oborech vzroste rychleji než jiná povolání. Vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet dovednosti, které potřebují k úspěchu v těchto profesích.

Proč je studium STEM vzdělávání důležité?
Existuje mnoho důvodů, proč je studium STEM vzdělávání důležité. Za prvé, jak bylo uvedeno výše, roste poptávka po pracovnících s dovednostmi v oblasti vědy a techniky, což znamená, že existuje také potřeba pedagogů, kteří mohou připravit studenty na kariéru STEM. Za druhé, STEM vzdělávání může pomoci studentům naučit se kriticky myslet a řešit problémy. To je důležitá dovednost v jakékoli oblasti, ale je to zvláště důležité ve vědě a technice. Studenti, kteří jsou schopni kriticky myslet a řešit problémy, budou lépe připraveni na budoucí vzdělávání, ať už ve vědě a technice nebo jiných předmětech. Za třetí, vzdělávání STEM může studentům pomoci rozvíjet lásku k učení. Předměty STEM jsou fascinující a mohou být velmi obohacující pro studium. Když mají studenti lásku k učení, je pravděpodobnější, že budou úspěšní ve své kariéře.

Co budu studovat během studia STEM Education?
Kurzy, které absolvujete během studia STEM, se budou lišit v závislosti na zvoleném programu. Většina programů však bude vyžadovat, abyste absolvovali kurzy vědy, techniky, inženýrství a matematiky.Můžete být také požádáni, abyste absolvovali kurzy v jiných předmětech, jako je výuka, pedagogika, správa vzdělávání a další předměty související s kariérou v edu kation.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.