Stipendium Keystone

Uzávěrka přihlášek: 31. květen 2021

Splňte si své sny se stipendiem Keystone!

Co je stipendium Keystone?

Keystone Academic Solutions nabízí čtyři stipendia na bakalářské studium a dvě na navazující studium. Stipendia budou nabídnuta šesti studentům s dobrým akademickým profilem, kteří prokážou, že mají motivaci prostřednictvím svého vzdělání měnit svět.

  • Čtyři studenti ucházející se o bakalářské studium získají stipendium Keystone v hodnotě 2000 USD na osobu.
  • Ze studentů ucházejících se o navazující studium získá jeden stipendium Keystone v hodnotě 10 000 USD a druhý v hodnotě 4000 USD.

Kdo se může přihlásit?

Budoucí studenti, kterým je v okamžiku zahájení programu nejméně 18 let a kteří plánují studovat v denní formě bakalářský nebo navazující studijní program. Projděte si ještě dnes naše weby pro studenty, najděte si svůj studijní program a zkuste získat jedno ze šesti stipendií Keystone!

Jak podat přihlášku o stipendium Keystone?

  • Vyplňte registrační formulář
  • Odešlete informace do nejméně jedné z doporučovaných škol.
  • Přihlaste se na portálu StudentHub a požádejte do 31. května 2021 o stipendium Keystone.
  • Pošlete nám potvrzení o přijetí od některé ze škol, které jste kontaktovali prostřednictvím našich webů.
  • Získejte jedno ze šesti stipendií, jež vám pomohou financovat studium ve škole!

O společnosti Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions pomáhá každý měsíc více než šesti milionům studentů najít ideální studijní program. Pomáháme budoucím studentům prozkoumávat stovky možností studijních programů a destinací, vše na jednom místě, dostupné kdykoli a odkudkoli. Shromažďujeme všechny relevantní informace a aktuální zprávy o vysokoškolském vzdělání a nabízíme studentům platformu a nástroje umožňující chatovat přímo s univerzitou a přijímacími úředníky z celého světa. Umožňujeme tak lidem vybrat si takové vzdělání, jež jim pomůže naplnit jejich osobní a profesní cíle!

Najděte si ještě dnes na našich webových stránkách svůj studijní program