Central South University School of Software

Úvod

Read the Official Description

O ČSÚ

Central South University (CSU) je komplexní a národní klíčové univerzity pod přímou správou ministerstva školství v Číně. Univerzita je jedním z první skupiny přijat do obou Projekt 211, Projekt budování národních klíčových univerzit a vysokých škol v 21. století, a Projekt 985, Společný konstruktivní projektu budování světových univerzit spolufinancované čínské centrální vlády a místních samospráv.

CSU byla založena v dubnu 2000 na základě fúze tří bývalých jednotlivých vysokých škol, zejména pro střední South University of Technology (založena v roce 1952), Hunan lékařská univerzita (založena v roce 1914, v současné době s názvem XiangYa School of Medicine) a Changsha Railway University (v roce 1953).

CSU je nyní pod vedením Prezident Yaoxue Zhang, Který je vynálezce první cestě v Číně, Jakož i akademik čínského Inženýrské akademie. CSU se rozkládá na ploše 3.810.000 m2 a má celkovou podlahovou plochu 2.330.000 m2. CSU má 33800 na plný úvazek vysokoškoláky, 15796 postgraduální studenty, a asi 1000 zahraničních studentů. CSU zahrnuje 11 oborů, včetně strojírenství, přírodní vědy, medicína, řízení, literatura, právo, ekonomie, filozofie, vzdělávání, historie a zemědělství, a nabízí vojenskou vědu stejně.

CSU má mnoho významných oborů. CSU je slavný Nejvyšší instituce z barevného kovu.v XiangYa nemocnice CSU zaujímá vedoucí místo v medicíně a světově proslulý pověst "North Xiehe, Jižní XiangYa". CSU je také jeden z rodiště vysokorychlostní železniční dopravy, Kde Národní Laboratoř pro vysokorychlostní železniční Stavba se nachází.

Proč nás

  1. Čistě English Program

Máme mezinárodní třídy v programu absolventa. Všechny kurzy jsou přednášel v angličtině, a čínský jazyk test HSK není nutná. Takže i když nevíš nic o čínském jazyce, budete mít žádné potíže naučit speciální kurzy.

  1. Vysoká kvalita výuky

CSU je jeden z nejlepších univerzit v Číně. To je také jeden z "211" a "985" na univerzitách. Tam jsou 37 škol v Číně poskytnuté za národní pilot softwarového inženýrství škol Ministerstva školství, mládeže a Číny. Jsme jedním z top 10 z nich. Naši odborní asistenti pocházejí z celého světa a více než polovina z našich lektorů má silný softwarový průmysl nebo v zámoří pozadí.

  1. dalšího vzdělávání Filozofie

Naše kariéra-orientované vzdělávací filozofie je založena na principu nejvyspělejší technika vzdělávání - CDIO. Naše vzdělání se zaměřuje na průmyslové požadavky a kariéry studentů, pěstování komplexní a praktické talentované zaměstnance požadované v odvětvích, které mohou poskytnout studentům výborný start jejich kariéry.

  1. Low Cost

Náklady na studium v ​​Číně je mnohem nižší než v západních zemích. Poplatek za mezinárodní vysokoškolák nebo postgraduální student studuje v CSU je asi 25.000 jen (kolem nás 4.166 dolarů) ročně. A školné pro mezinárodní Ph.D. student studuje v CSU je asi 30.000 jen (kolem nás $ 5,000) za rok, resp.

  1. Vynikající možnosti stáží

Máme mnoho partnerů z nejvyšší úrovně IT společností, včetně IBM, Microsoft, atd Mezinárodní studenti jsou před být doporučeno, aby tyto společnosti po dobu jednoho roku praxe s platem. Stáž posílí praxe schopnosti a technické dovednosti, zlepšit týmovou spolupráci ducha a zkušenosti podnikové kultury, který položí pevný základ pro jejich budoucí kariéru.

  1. Volný učení čínského jazyka a kultury

Budeme přiřadit Čínský student jako partnera a pomocníka pro každou mezinárodní studenta. Mezinárodní Studenti budou pomáhat jak studia a každodenního života. Mohou se také naučit čínský jazyk a kulturu z čínského asistenta zdarma.

  1. pohodlnou dopravu

Hunan se nachází v jiho-centrální Číny, a doprava je velmi pohodlné v dnešní době. Můžete se dostat do většiny měst v Číně z Hunan v 2 hodiny letadlem. Vysokorychlostní železniční doprava je dobře vyvinuté stejně. To trvá jen asi 6 hodin jít do Pekingu a Šanghaje, asi 2-3 hodin jít do Guangzhou a Shenzhen pomocí vysokorychlostní železnice.

Profil školy

Škola Software Central South University byla založena v listopadu 2002 a schválen jako národní model Software školy v lednu 2004 Ministerstvem školství, mládeže a Číny.

Škola nabízí jednoho pána v první úrovni a doktorský obor softwarového inženýrství, jeden plný úvazek profesionální magisterský titul a jeden inženýrsko magisterský titul v oboru softwarového inženýrství. Bakalářský studijní program zahrnuje 3 Profesionální větve, které jsou rozsáhlým vývojem softwaru a řízení, digitální technologie, média a vestavěné systémy.

Škola si klade za cíl vzdělávat studenty, aby se na vysoké úrovni, komplexní, praktické a internacionalizovaných talenty v oblasti počítačového softwarového inženýrství. Měly by mít vynikající komplexní kvalitu, profesní etika, solidní softwarové inženýrství základy a schopnost řešit problémy. Naši studenti dosáhli spoustu ocenění v různých soutěžích, jako je například ACM Programming Contest, mezinárodní matematické modelování soutěže, anglické soutěže a software soutěži o návrh. Míra zaměstnanosti z našich hlavních absolventů je 100%, a 60% z nich je zaměstnáno známých IT společností v Číně.

Stipendia

Škola Software Central South University Scholarship (SSCSU stipendium)

Škola Software Central South University oznámila prváci stipendium pro žadatele pro rok 2015

Stipendium Třídy a Částky

First Class Stipendium: RMB10000 Yuan

Druhá třída Stipendium: RMB8000 Yuan

Třetí třída Stipendium: RMB5000 Yuan

Náležitosti žádosti

Použít pro anglické střední studijních programů ve škole softwaru Central South University. Žadatel by měl mít: Čistý trestní rejstřík Dobré znalost angličtiny Dobré zdraví

Uzávěrka přihlášek: 1. června do 31. července 2015

Požadované Materiály pro stipendia:

Formulář žádosti o stipendium SSCSU Studium v ​​CSU přihlášce Fotokopie pasu Diplom Přepisy Diplomů Dvě doporučení dopisy Studijní plán pro SSCSU (ne méně než 800 slov)

Poznámka : Formuláře lze stáhnout z mezinárodních internetových stránek školy Software, Centrální Jižní University http://software.csu.edu.cn/ssip/~~pobj.

Požadavky pro každou třídu stipendium

Stipendium Hodnotící výbor School of Software Central South University in-starosti hodnocení Overseas nováčci stipendium.

Požadavky na první třídy stipendium A. Naneste anglické střední studijní programy ve škole Software Central South University B. předložit všechny požadované materiály C. Průměrné hodnocení by měla být více než B + D. Jeden nebo více akademický papír publikovány v renomovaných časopisech E. Jeden nebo více než jeden národní nebo mezinárodní software nebo výpočetní ocenění F. TOEFL skóre ne méně než 85 nebo IEITS kapely ne méně než 6,5 G. HSK 4 (DG vyžaduje alespoň jeden) Druhá třída požadavek stipendium A. Naneste anglické střední studijní programy ve škole Software Central South University B. předloží všechny potřebné materiály C. Průměrné hodnocení by měla být lepší než B + Třetí třída požadavek stipendium A. Naneste anglické střední studijní programy ve škole Software Central South University B. předloží všechny potřebné materiály

Poznámka:

Zámořských Freshmen stipendium nemá žádný limit počtu aplikací. Peníze stipendia se používá platit školné, a není uveden studentovi přímo. Ostatní výdaje (poplatky za VISA, pojištění, fyzikální vyšetření, rezidentní povolení, ubytování atd), jsou na vlastní náklady studenta. Toto stipendium může být použita pouze pro žadatelé, kteří předloží požadované pověření před uplynutím lhůty (tj 31. července 2015)

Adresa: zahraniční studenti "úřad, škola Software Central South University, Changsha, Hunan, PRChina 410075

Tel: + 86-731-882656702

Fax: + 86-731-882656702

E-mail: ssipt@csu.edu.cn

Internetové stránky: www.software.csu.edu.cn/ssip/

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Phd V Softwarovém Inženýrství

Campus forma Denní studium September 2018 Čína Changsha

Cílem Ph.D. Program je vychovat vysoce kvalifikované výzkumné pracovníky potřebné pro rozšíření základních znalostí a technologických inovací prostřednictvím výzkumu a vývoje. [+]

PhD v softwarovém inženýrství Cílem Ph.D. Program je vychovat vysoce kvalifikované výzkumné pracovníky potřebné pro rozšíření základních znalostí a technologických inovací prostřednictvím výzkumu a vývoje, jakož i potřeb institucí vyšších mezinárodních studentů learning.The můžete buď připojit do běžné třídy vyučovány v čínštině s čínskými studenty, nebo připojit oddělené třídy vyučovány v angličtině. Hlavní oblasti pro doktorské práci jsou: Mobile Computing a bezdrátové sítě; Distribuované systémy; Počítačové sítě a protokoly; Paralelní algoritmy a architektury; Sítě ad hoc; Databáze; Sémantika Web; Bioinformatika; Software Architecture; Software pro měření; Software Porozumění a údržba; Spolehlivá Software. Vzdělávání Předpoklady Jednotlivci by měli mít minimálně bakalářský titul před tím, než aby se stal softwarové inženýrství studentů doktorského studia. Potenciální možnosti kariéry Ph.D. Program v softwarovém inženýrství připravuje většinu absolventy pro uplatnění v akademickém prostředí nebo výzkum. Některé potenciální možnosti kariéry patří: Profesor softwarového inženýrství Průmyslové laboratorní vědec Software engineer Laboratoř ředitel Průmyslové developer Kurzy Předměty zahrnuté v typickém Ph.D. Program na softwarové inženýrství krycích výzkumných metod a pokročilých témat. Mezi příklady patří: Uživatel rozhraním software Bezpečné softwarové systémy Pokročilé počítačové sítě Algoritmy Softwarové systémy modely Software pro správu Analýza Software artefakt Systémy inženýrské konstrukce [-]