Harbin Institute Of Technology

Úvod

Read the Official Description

Harbin Institute of Technology (HIT) byl založen v roce 1920. Po téměř 100 letech, HIT vyvinul do velké národně renomované multi-disciplinární univerzity s vědy, techniky a výzkumu jako jeho jádro. Navázali jsme naše vlastní jedinečné programy související oblasti kosmonautiky, které zaručuje tedy kdekoli v Číně. Rozšířili jsme naše stanovené disciplinární programy využitím křížové disciplinární osnov a jako takové vytvořily poměrně plné disciplinární systém, který se skládá z klíče, vznikajících a podpůrných programů. HIT má nyní 21 škol / oddělení, včetně 73 programů vysokoškoláka, 147 magisterských programů ", 81 doktorských studijních programů, 18 post-doktorských výzkumných stanic, 18 národních klíčových oblastech, a 32 národních a provinčních (ministerstva) klíčových laboratoří. Univerzita zaměstnává 2,944 učitelé na plný úvazek, z nichž 884are profesoři, 1102 jsou docentů, z nichž 22 akademických pracovníků z čínské akademie věd a čínské akademie inženýrství. V současné době existuje 42,695 na plný úvazek studentů, včetně 25,035 vysokoškoláky, 11,794 magisterském studijním kandidátů a 4,387 doktorského stupně kandidátů. Také jsme přidali Shenzhen Graduate School a Campus Weihai hlavního kampusu v Harbinu (včetně vědecké akademie věd a techniky a výzkum Akademie Industrial Technology), které tvoří vzor "jedním univerzitních kampusů, tři".

HIT zůstal mezinárodní univerzitu od jejího založení. Kurzy na HIT použitý být prováděny výhradně v ruštině a japonštině. Po reformě a otevírání se okolnímu světu, HIT získal větší váhu ve světě. Zatím jsme podepsali dohody o akademické spolupráce s 126 vysokých škol ve 24 zemích, jako jsou Spojené státy, Velká Británie, Francie, Německo, Japonsko a Rusko. Spolupráce a výměny jsou prováděny mezi HIT a těmito univerzitami ačkoli výměnu studentů, fakulty a výzkumných pracovníků, držení akademickou konferenci a spolupracovat ve vědeckém výzkumu.

Dnes, všechny fakulty, studenti a zaměstnanci školy HIT, věnují, s plnou důvěrou, jejich vzájemné úsilí o přiblížení statečně směrem k cíli vybudování HIT do dobře známé světové univerzity.

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorát

Campus forma Denní studium September 2017 Čína Harbin

Téměř sto let stará, je HIT uznáván jako prvotřídní výzkumu a výuky instituce.Mezi hlavní přednosti nadále vědecký výzkum a inženýrské technologie a jedinečné programy [+]

Doktorát

Všechny doktorské studijní programy mohou být nabízeny v angličtině.

Volba Major

Téměř sto let stará, je HIT uznáván jako prvotřídní výzkumu a výuky instituce. Mezi hlavní přednosti nadále vědecký výzkum a inženýrské technologie a jedinečné programy v kosmonautiky. HIT Harbin nabízí širokou interdisciplinární vzdělávací program organizovaný na 21 školách (oddělení), včetně 85 bakalářské programy, programy 41 mistrů, 27 doktorských studijních programů, 21 post-doktorské výzkumné stanice, 9 národních primárních klíčových oborů a 50 Národní a provinčních (resortních), klíče laboratoře.

... [-]