Charles University Faculty of Science

Úvod

Read the Official Description

Přírodovědecká fakulta byla založena v roce 1920 jako pátá fakulta Univerzity Karlovy. V současné době má 29 oddělení, 3 muzea a velkou botanickou zahradu, kde jsou umístěny studijní oddělení a některé studentské zařízení.

V současné době je fakulta akademicky a organizačně rozdělena do čtyř částí: biologická, geografická, geologická a chemická. Kromě těchto oddělení má fakulta několik specializovaných pedagogických a výzkumných center včetně interdisciplinárních institucí, jako je Institut pro environmentální studia. Všechny části fakulty jsou aktivní ve výuce i výzkumu.

Hlavním posláním Přírodovědecké fakulty je vytvoření vysoce kvalifikovaných odborníků z oblasti biologie, chemie, geografie, geologie a dalších interdisciplinárních oborů. Jeho vědecké a výzkumné úsilí má za cíl vyřešit klíčové problémy spojené s rozvojem lidské společnosti. Některé z prioritních dlouhodobých témat jsou lidské zdraví, studium funkce a předpovědi vývoje ekosystémů a biosféry a vývoj ekologických materiálů založených na využití obnovitelných zdrojů.

Přírodovědecká fakulta nabízí tři úrovně vzdělání, bakalářské, magisterské a doktorské. Všechny bakalářské a magisterské programy zahrnují jak teoretické výuky, tak i praktické cvičení v laboratořích, a některé kurzy spojují akademické studium přírodních věd s výukou učitelů ve vybraném oboru. Bakalářské kurzy jsou úvodem k hlubším studiím, které následují v magisterských programech. Magisterské studijní programy připravují odborníky na vědecké a výzkumné ústavy, státní kariéru, průmysl a soukromý sektor. Absolventi magisterských studijních oborů s vyučujícím jsou schopni vyučovat na středních a středních odborných školách. Doktorské studijní programy připravují vysoce specializovaný personál pro vědeckou a výzkumnou činnost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět BSc programy » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Program PhD hvězdy

Campus forma Denní studium September 2019 Česká republika Prague

STARS je program na podporu talentovaných doktorandů na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Cílem tohoto programu je poskytnout vynikající vzdělání a odpovídající příjem doktorandů fakulty. [+]

STARS je program na podporu talentované doktorandy na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Cílem tohoto programu je poskytnout vynikající vzdělání a odpovídající příjem doktorandů fakulty. The Program STARS chce přilákat nejlepší studenty z České republiky i ze zahraničí. Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, je kvalitní centrem výzkumu v přírodních vědách. Fakulta pečuje o své budoucnosti, a to je důvod, proč byl program STARS narodí. Přijeďte do Prahy a stát budoucnost naší fakulty!

JSEM Způsobilé?

Program STARS je otevřen pro všechny žadatele, kteří mají magisterský titul nebo ekvivalent v věd, medicíny, farmakologie a příbuzném oboru studia. Je rovněž určena pro studenty, kteří se v posledním roce svého studia a budou moci prezentovat své stupně diplom na začátku svého doktorandského studia. Kandidát by měl být zběhlý v angličtině; Nicméně, není vyžadován žádný formální angličtina zkouška (jako je TOEFL).... [-]


Videos

Charles University in Prague

Study at Faculty of Science

Contact
Adresa destinace
Faculty of Science
Charles University in Prague
Albertov 6

Prague, Prague, 128 43 CZ