LIGS University

Úvod

Read the Official Description

LIGS University

LIGS University Je moderní univerzita kombinující efektivní metody a inovativní přístupy k americkému a evropskému systému vzdělávání. Univerzita vznikla spojením americké a evropské univerzity LIGS a má dlouholetou tradici v poskytování interaktivní online vzdělávání.

Posláním LIGS University je poskytovat vysoce kvalitní programy MBA, MSc, DBA a PhD ve více jazycích založené na moderních a efektivních metodách vzdělávání, které umožňují absolventům uplatnit získané znalosti ihned do svého profesního života. Vize Univerzity LIGS je zaměřena na následující cíle:

 • L eadership - jsme lídry v interaktivním online vzdělávání
 • I inovace - máme inovativní přístup
 • G rowth - podporujeme osobní růst
 • S uccess - pomáháme uspět

Proč bych měl vybrat LIGS University?

 • Všechny naše kurzy jsou 100% on-line a self-paced
 • Můžete si vybrat z různých specializací
 • Paušální školné - neúčtujeme žádné další poplatky
 • Učitelé LIGS jsou odborníci a odborníci ve své oblasti
 • Programy se zaměřují na praxi a zkušenosti v reálném světě
 • Můžete se zaregistrovat kdykoli po celý rok

Výhody studia na LIGS University

 • Flexibilita - programy jsou šité na míru a lze je maximálně přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašemu profesionálnímu a osobnímu životu.
 • Nezávislost a komfort - Interaktivní on-line formulář umožňuje studovat kdykoliv a kdekoliv na světě prostě na počítači s připojením na internet.
 • Podpora - odborná podpora tutorů, organizační a technická podpora z LIGS University prostřednictvím Studentského informačního systému, e-mailové komunikace, chatu apod.
 • Zdroje - elektronická knihovna, e-learningové materiály, webové semináře a další elektronické studijní materiály, seznam doporučené literatury a specifických internetových zdrojů usnadňují vzdělávací proces.
 • Oxford tutorial model - jeden na jednoho modelu, který spojuje každého studenta s jedním konkrétním lektorem pro každý kurz.

Univerzita LIGS je akreditována akreditační službou pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity (ASIC). Univerzita získala status ASI s ASIC pro své chvályhodné oblasti působení. Vzhledem k rozdílům v amerických a jiných systémech vysokoškolského vzdělávání a v souladu s požadavky právních předpisů státu Havaj, musíme Vás informovat, že UNIVERZITA LIGS NENÍ AKREDITOVANÁ AKREDITOVOU AGENTUROU UZNÁVANOU SPOLEČENSKÝM TAJEMNÍKEM VZDĚLÁVÁNÍ.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět DBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

DBA

Interaktivní On-line Dba

Online forma Kombinované 2 - 3 let Přihlašování započato Spojené státy americké Honolulu Česká republika Praha + 2 více

Interaktivní on-line DBA (doktor podnikové správy) představuje nejvyšší úroveň manažerského vzdělávání a je určen především pro zkušené manažery, kteří působí na vyšší manažerské úrovni. [+]

Interaktivní online DBA Interaktivní on-line DBA (doktor podnikové správy) představuje nejvyšší úroveň manažerského vzdělávání a je určen především pro zkušené manažery, kteří působí na vyšší manažerské úrovni. Při studiu programu DBA se dozvíte, jak lépe porozumět prostředí, v němž se profesionálně zabýváte, a vy budete schopni reagovat efektivně a rychle na nové výzvy. Program DBA vás vystaví technikám vědeckého výzkumu a jejich použitelnosti při praktickém uplatnění. Studie je 100% online v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti odborného vzdělávání a nejnovějších komunikačních technologií. Díky Studentskému informačnímu systému můžete studovat kdykoli a kdekoliv a od jakéhokoli počítače připojeného k internetu. Specifikace programu Doba trvání programu:2 až 3 roky (nebo individuálně) Jazyk výuky:Angličtina nebo španělština nebo jejich kombinace Forma výuky: Effective Oxford tutorial model v kombinaci s interaktivní online formou vzdělávání. Datum zahájení programu:Kdykoliv Požadavek na přijetí:Absolventi MBA nebo MSc Získaný titul:DBA (doktor podnikové správy) Struktura programu Interaktivní online program DBA obsahuje 12 kurzů. Studenti dokončili 4 předměty specializace (tvé volby), 4 předměty z volitelného modulu (Podle vašeho výběru) a 4 předměty metodického modulu a disertační práce (Uniforma pro všechny studenty). Metodický modul a disertační práce: kurzy jsou pro všechny studenty stejné Projekt I - Metodika a návrh Projekt II - Přezkum literatury a teoretické zázemí Projekt III - Průzkum a analýza dat Projekt IV - Konzultace a rukopis dizertační práce Specializace: studenti si vybírají jednu specializaci, která zahrnuje čtyři kurzy. řízení řízení Strategické řízení Protikrizový management Řízení rizik Projektové řízení Projektové řízení Process Management Vedení společnosti Řízení rizik finance Finanční řízení... [-]

Contact