University of Technology Sydney

Úvod

Read the Official Description

University of Technology Sydney (UTS) je moderní univerzita s mezinárodní rozhled. UTS je zařazen v předních světových 400 univerzit v Shanghai Jiao Tong University Akademický žebříčku světových univerzit 2014 a v horní 250 v Times Higher Education World University Rankings 2014. UTS je také kladen na 24. v žebříčku "100 nejvíce zahraničních univerzit na světě", podle Times Higher Education.

UTS nabízí inovativní a průmysl-související vzdělání v centru globálního města Sydney. Město Campus je jen kousek pěšky od hlavního vlakového nádraží, hlavní vlakového a autobusového nádraží v Sydney. S novými state-of-the-art zařízení, UTS poskytuje živé kampusu prostředí, kde si studenti mohou spolupracovat, studium a relaxaci. Nový inženýrství a IT budova má moderní aréna dat a software, grafické studio. Dr Chau Chak Wing Building, Austrálie je jediný Frank Gehry-navržený budova bude domov pro UTS Business School v roce 2015, a otevření v roce 2015, pro vědu a Graduate School of Health Budova bude obsahovat specializované moderní laboratoře a "Superlaboratoř".

Další špičkové vybavení patří: Jeden z nejvíce technologicky schopný knihoven v jižní polokouli; víceúčelová sportovní hala a plně vybavené fitness centrum; studijní prostory s nejmodernější technologické vybavení s cílem usnadnit učení založeného na spolupráci; 24 hodinový přístup k počítačové učebny V UTS, studenti umístit své znalosti v reálném světovém kontextu prostřednictvím velkých projektů, rozsáhlé skupinové práce a reálných životních případových studií. Více než 150 firem s partnerem UTS poskytovat zdroje, odbornost a pracovní stáž příležitostí.

UTS Model učení je prakticky orientované, globálně relevantní a výzkum zaměřený přístup, který slouží k vývoji vysoce ceněné absolventy pro globální pracoviště. Podložena tohoto modelu, návrh nového kampusu prostorách umožnit studentům zažít tvůrčí, integrovaný a učení založeného na spolupráci podporovanou pomocí současných technologií.

UTS také poskytuje komplexní podpůrné služby pro zahraniční studenty, z nichž mnohé jsou zdarma. Patří mezi jazykovou podporu anglicky, multi víře modlitební místnost, kariérní poradenství a zdravotní péče a bydlení služby.

Více než 180 postgraduální kurzy jsou v nabídce, jakož i výzkumné programy v podnikání; Komunikace; Kreativní inteligence a inovace; Design, architektura a stavitelství; Vzdělávání; Engineering; Zdraví; Informační technologie; Mezinárodní studia; Zákon; Farmacii a vědu.

Výzkum na UTS

UTS je zaměřen na aplikovaný výzkum, zaměřený na dopad, poskytovat relevantní řešení současných národních a mezinárodních problémů.

Výzkum na UTS je rozdělena do šesti tématických oblastí: budoucích služeb a průmyslu; Komunikační a inteligentní systémy; Zdravotní futures; Udržitelnost a zastavěné prostředí; Kreativní průmysly a občanské společnosti; Obchodní inovace.

Univerzita spolupracuje s řadou obchodních partnerů nabízet praktická řešení, výzkumu, přístup k široké škále předních zařízení, majetku a dovedností, odborných znalostí a inovační kapacity svých talentovaných výzkumných pracovníků. UTS výzkum je vzorovým na světové úrovni, nebo shora excelence ve výzkumu pro Austrálii (ERA) 2012.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktor Pedagogiky

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Doktor školství je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám praxe, kteří chtějí zkoumat některé aspekty svého oboru praxe. Kandidáti pustit na vysoké úrovni, praxe na základě výzkumu v jedné z oblastí výzkumu síly v UTS: vzdělávání. [+]

Kurz vychází vstříc nejen pro studenty zavazuje akademické dráze, ale i pro starší odborníky z veřejného i soukromého sektoru, kteří chtějí studovat a provádět výzkum na nejvyšší úrovni.

Cílem kurzu je posílit schopnost praktického otázku, analyzovat, kritika a rozvíjet jejich profesi a svou praxi. To je titul za výzkum, jehož cílem je pomoci odborníkům navázat vztah mezi výzkumem a svou profesní činnost v oblastech jako je politika rozvoje a hodnocení, inovace a správa.

Kariérní možnosti zahrnují vedoucí roli v oblasti vzdělávání jako hlavní, vedoucí, plánovač, poradce, politiky, učitele či trenéra, ve vládě, průmyslové, obchodní nebo komunitním prostředí. ... [-]


Lékař Výtvarných Umění

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Lékař výtvarných umění (DCA) je pro absolventy, kteří mají významný rekord úspěchu v médiích a výtvarného umění a chtějí, aby provedla podstatné výzkumu v oblasti médií a kreativní produkci. [+]

Tituly za výzkum nabízí UTS: Komunikace jsou obzvláště cenné pro ty, kteří chtějí pokračovat akademické kariéře, kariéru v oblasti výzkumu a pokročilé úrovně odborné praxe.

[-]

Videos

UTS: Future Students

UTS: Postgraduate

UTS International Student: Barsha Karki, Nepal

UTS International Student: Haris Kamal, Pakistan

Contact

University of Technology, Sydney

Adresa, 1. řádek 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
Website http://www.uts.edu.au/international
Telefonní číslo +61 3 9627 4816