Ghent University - Faculty of Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přírodovědecká fakulta je velmi různorodá. Výzkumní pracovníci v rámci fakulty se zaměřují na studium nejmenšího a největšího ve vesmíru, živé a neživé hmoty, hledání znalostí na nejzákladnější úrovni nebo vyvíjení špičkových aplikací. Proto poskytujeme vzdělávání a výzkum na vysoké mezinárodní úrovni, věda a technologie zaměřené na potřeby společnosti. Kromě toho nabízíme kurzy a programy ve všech tradičních oborech, ale také v řadě dalších specializovaných oborů.

Vzdělání

Prostřednictvím dohod o aktivní spolupráci vítáme každý rok přibližně 120 výměnných studentů a toto číslo se stále zvyšuje. Většina výměnných studentů pochází z evropských zemí. Mnozí z těchto studentů se účastní výzkumné práce v laboratořích fakulty. Přijmeme také asi 150 pravidelných zahraničních studentů z celého světa v našich bakalářských, magisterských, postgraduálních a doktorských programech.

Jsme hrdí na to, že jsme pozorní vůči potřebám našich zahraničních studentů a nabízíme poradenství na všech úrovních.

Výzkum

Přírodovědecká fakulta přispívá k rozvoji vědy a růstu znalostí ve Flandrech a ve světě. Fakulta investuje do výzkumu, který splňuje mezinárodní standardy kvality. Na našich 13 odděleních s doprovodnými výzkumnými skupinami nabízíme mladým výzkumníkům stimulační výzkumné prostředí. Každá výzkumná skupina identifikovala řadu oblastí výzkumu. Témata výzkumných oblastí pokrývají široké spektrum.

Fakta a čísla

Oddělení: 13
Zaměstnanci
  • Profesoři: 130
  • Asistenti a vědecký personál: 700
  • Administrativní a technický personál: 160
Studenti
  • Bakalářské studium: 1250
  • Studenti: 950
  • Doktorandi: 1500


Univerzitní kampus univerzity v Ghentu

Univerzita Ghent je první evropskou univerzitou, která se stala součástí globálního kampusu v Incheonu v Koreji. Ghent University-Global Campus nabízí tři bakalářské studijní programy: Molekulární biotechnologie, Environmentální technologie a technologie potravin.

webová stránka

https://www.ugent.be/we/en

PublicDomainPictures / Pixabay

Místa

Gent

Adresa, 1. řádek
Krijgslaan 281 - S2
9000 Gent, Flandry, Belgie

Programy

Tato škola dále nabízí: