ESPM

Úvod

Read the Official Description

ESPM

ESPM se narodil v roce 1951 prostřednictvím projektu Rodolfo Lima Martensen, které se účastní na pozvání Pietro Maria Bardi, tehdejší ředitel São Paulo Art Museum (MASP) - a podporována Assis Chateaubriand, předsedy sdružených novin ve doba největší mediální skupinou v Brazílii. S uvedením názvu MASP reklamní škole, která se konala na počátku muzejní místnosti.

Pod vedením Martensen a slogan „teach, který dělá“, škola se setkal v té době na trhu odborníků dodat svůj volný průběh; ale držel tohoto filozofii vždy spojovat praxe s teorií, které dnes charakterizuje většinu univerzitních kurzů.

A již se jménem São Paulo škola propagandy zůstal nainstalován na MASP do roku 1955, kdy se přestěhovala do vlastních prostor ve stejné budově, a vyhrál „vynikající“ označení. V roce 1971 Otto Hugo Scherb převzal a navrhl změnu názvu na Escola Superior de Propaganda elektronického marketingu, udržovaný až do dneška. S podporou Antonio Delfim Neto - na ministra financí času a také exponentem USP - kurz byl upraven pro formát čtyřletého tehdejších komunikačních kurzů vytvořených a brzy poté, uznaná MŠMT.

Poslání, vize a hodnoty

MISSION

Generovat hodnotu vůdců společnosti, které transformátory pro vzdělávání.

vize 2020

Nejdůležitější vzdělávací instituce, vzdělávání a výzkumu - v oblasti komunikace, řízení a technologie - orientované trhu.

hodnoty

  • hospodářský, sociální a environmentální udržitelnost
  • Posílení a podpora brazilské kultury
  • společenský systém založený na svobodné podnikání, svoboda projevu, etických norem a meritokracie
  • Transformace, kreativní a inovativní, jako hlavní motivaci našich akcí
  • Lidé se dopustil, respektován a ceněn
This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)

Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Absolvent v komunikačních a spotřebních postupech

Campus forma Kombinované March 2019 Brazílie São Paulo

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schválený v roce 2012. Jejím cílem je vyškolit profesorů a vedoucích výzkumných pracovníků se zkušenostmi v národních i mezinárodních operací, který je schopen provádět a vést výzkumné činnosti, poradenství a vzdělávání v oblasti komunikace a spotřeby. Jeho schopnost a studenti mají intelektuální produkce v hodnotě maximální úrovni CAPES. [+]

informace o programu

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schválený v roce 2012. Jejím cílem je vyškolit profesorů a vedoucích výzkumných pracovníků se zkušenostmi v národních i mezinárodních operací, který je schopen provádět a vést výzkumné činnosti, poradenství a vzdělávání v oblasti komunikace a spotřeby. Jeho schopnost a studenti mají intelektuální produkce v hodnotě maximální úrovni CAPES.

Diferenciální a přístup

Rozdílový programu je předmětem vyšetřoval: jedná se o první a jediný brazilský PPGCOM věnuje výhradně studiem rozhraní mezi komunikací a spotřeby a vztahů to kloubových. Kritická analýza masové společnosti a spotřeby, o mediálních kulturách a kapitálových účtů, zahrnuje studium klasických teorií a diskuse o současných přístupů. To je jednou z priorit PPGCOM podporou intelektuální prostředí, zasazuje o národní a mezinárodní vědecké agendy a vývoj brazilské společnosti.... [-]


MESTRADO E DOUTORADO EM GESTÃO INTERNACIONAL

Online forma Kombinované March 2019 Brazílie São Paulo

[+]

c) Bolsas concedidas por agências de fomento, zahrnující: Kvóta pro podporu a podporu programu pro podporu výzkumu a vývoje v oblasti nanočástic (PROSUP) / Cursos Novos / Capes (seleção annual); Bolsas individuais pleiteadas junto à Fapesp (conforme calendário da Agência).

[-]