University Of Rijeka - Faculty of Economics

Úvod

Read the Official Description

O fakultě

Fakulta ekonomiky a podnikání v Rijece byla založena v polovině roku 1961. S prvními přednáškami, která začíná 1. listopadu 1961, fakulta vychovává ekonomické experty především pro posílení hospodářského rozvoje chorvatského písečného a istrijského regionu. V roce 2001 se fakulta přestěhovala na novou adresu I. Filipoviće 4, Rijeka.

Od akademického roku 2005/2006 vede Fakulta ekonomiky a podnikání na univerzitě v Rijece (EFRI) vysokoškolské studijní programy v souladu s Boloňskou deklarací pro studijní programy ekonomie a podnikové ekonomiky. Zlepšující rozvoj studijních programů přijala fakulta mezinárodně uznávaný model 3 2 3, takže po absolvování tříletého vysokoškolského studijního programu získávají studenti titul bakalářské (ekonomické) ekonomiky, po němž následuje dvouletý studijní program a po absolvování jsou studenti získávají magisterský titul. Poté dokončení tříletého postgraduálního doktorského studia vede k získání akademického titulu Ph.D.

Velký počet zahraničních univerzit, s nimiž fakulta podepsala dohody o spolupráci v různých oblastech, počet hostujících profesorů zapojených do výuky a počet učitelů fakulty na zahraničních univerzitách, stejně jako rostoucí počet příchozích a odchozích studenti v rámci programů mobility ukazují aktuální objem účasti Fakulty ekonomiky a podnikání na mezinárodním vysokoškolském a výzkumném oboru.

AKREDITACE

Žijeme v souladu s nejvyššími standardy kvality a naše programy jsou akreditovány různými programy a naše instituce se účastní různých členství.
Jsme odhodláni vytvářet nové obsahy a předávat znalosti mladým lidem, kteří brzy udělají skvělé věci v oblasti ekonomie. Proto se domníváme, že angličtina vyučuje studijní program na obou úrovních (vysokoškolák a absolvent) musí být mnohem dostupnější pro všechny studenty. Proto jsme proto odpovídajícím způsobem upravili náš školný poplatek. V tomto smyslu jsme přesvědčeni, že sledujeme správnou cestu vzhledem k tomu, že naši studenti dosahují vynikajících výsledků v různých projektech. Dále naši bývalí studenti (členové naší společnosti ALUMNI) vedou vedoucí pozice v mnoha společnostech a institucích.

MISE

V mezinárodním obchodním a vědeckém prostředí a ve spolupráci s komunitou přispíváme k rozvoji společnosti a vědy tím, že vzděláváme a rozvíjíme podnikatelsky orientované a sociálně odpovědné vůdce, manažery a výzkumné pracovníky.

VIDĚNÍ

Integrace do evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a evropského výzkumného prostoru doprovázená drtivou podporou rozvoje hospodářství. Integraci lze vidět prostřednictvím konkurenceschopnosti studijních programů, výměny studentů, akademického a administrativního personálu, společných mezinárodních studijních a výzkumných projektů. Poskytování podpory úvěru ekonomice je dosaženo vypracováním užitečných vzdělávacích programů pro ekonomiku, společných, vzájemně výhodných výzkumných projektů, jakož i rozsáhlým začleněním kapacity studentů. Fakulta bude považována za velmi vyhledávaný a spolehlivý vysokoškolský vzdělávací institut, partnera s ekonomikou, stejně jako s dalšími národními a mezinárodními vědeckými a vzdělávacími institucemi a studenty. Fakulta je institucí, která bude neustále vyvíjet a rozvíjet své studijní programy, výzkum a zaměstnance.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět Summer courses » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Postgraduální doktorské studium ekonomiky a podnikové ekonomiky

Campus forma Denní studium 3 let October 2019 Chorvatsko Rijeka

Doktorský studijní program Ekonomika a podniková ekonomika Ekonomické fakulty v Rijece je členem dvou prestižních doktorských sítí / sdružení: Střední a jihovýchodní Evropa Ph.D. Síť (CESEENET) a Evropská doktorská asociace pro řízení a podnikovou správu (EDAMBA). [+]

Postgraduální doktorské studium ekonomiky a podnikové ekonomiky

Doktorský studijní program Ekonomika a podniková ekonomika Ekonomické fakulty v Rijece je členem dvou prestižních doktorských sítí / sdružení: Střední a jihovýchodní Evropa Ph.D. Síť (CESEENET) a Evropská doktorská asociace pro řízení a podnikovou správu (EDAMBA). To umožňuje, aby byli naši studenti navíc zařazeni do výměny studentů, účastnili se významných letních škol a workshopů. Vedle našich profesorů se v programu také zabývají významní zahraniční profesoři a naši doktorandi mohou vyzvednout své nadřízené od vysoce kvalitních profesorů z celého světa.

Základem jakéhokoli vysoce kvalitního doktorského studijního programu je výzkumná kapacita fakulty, která je doložena následujícími výzkumnými fakty a údaji (2017/2018):... [-]