Zagreb School of Economics and Management

Úvod

Read the Official Description

Zagreb School of Economics and Management vychovává budoucí ekonomické a obchodní experty Chorvatska a stala se střediskem pro myšlení a diskusi o současných ekonomických a obchodních otázkách v Chorvatsku. S více než 1200 vysokoškolskými studenty, více než 150 absolventy a více než 2800 absolventy se komunita ZSEM neustále rozrůstá. V roce 2013 se ZSEM stala první chorvatskou akademickou obchodní akademií AACSB, čímž se spojila s elitní skupinou 5% světových obchodních škol, která tuto prestižní akreditaci drží. Zagreb School of Economics and Management byla nedávno vyhlášena mezi TOP 3 nejlepší obchodní škola ve východní Evropě na konferenci Světového eduniversalu z roku 2017.

Fakulta ZSEM zahrnuje renomované profesory, výzkumníky a odborníky z celého světa. Často jsou naši profesoři zastoupeni v národních médiích Chorvatska a řada přednášejících je zastoupena ve špičkových chorvatských korporacích a veřejných institucích (Chorvatská národní banka, Chorvatský Telecom, Ericsson Nikola Tesla atd.).

S více než 130 partnerskými univerzitami po celém světě ZSEM mnoho studentů ZSEM , včetně našich absolventů, semestr v zahraničí, aniž by museli platit další školné. Také ZSEM vítá každoročně více a více studentů mezinárodní výměny a hostí každoroční mezinárodní letní školu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Videos

Promotional video ZSEM life

ZSEM International Exchange 2015 Summer Semester

Contact

Zagreb school of economics and management

Adresa, 1. řádek Zagreb School of Economics and Management Jordanovac 110
10000 Croatia Online, Chorvatsko
Website http://www.zsem.hr/
Telefonní číslo +385 1 2354 010