University of Vaasa

Úvod

Read the Official Description

University of Vaasa je multidisciplinární univerzita s více než 5000 studenty a nabízí tituly na všech akademických úrovních od bakalářského až po magisterského a doktorského studia. Přibližně 12% studentů jsou zahraniční studenti z celého světa. Výukové a výzkumné činnosti univerzity se zaměřují na obchodní studia, správní vědy, technologie a komunikaci. Jazyk výuky v mezinárodních magisterských programech a několik dalších kurzů v angličtině.

University of Vaasa zaujímá jedno z nejnovějších oblastí Finska v areálu v blízkosti moře. Všechny školy a oddělení se nacházejí na krásném ostrově Palosaari. Areál je zajímavým spojením starého a nového, kombinace kontinentální a anglosaské architektury. Nachází se ve městě Vaasa, nejslunnější město Finsko. Se svými 12 000 studenty je Vaasa také velmi živým studentským městem. Navíc krásné souostroví Kvarken obklopující město je od roku 2006 součástí světového přírodního dědictví UNESCO.


4244_rsz_4172_img_3584.jpg

University of Vaasa - multidisciplinární a podnikatelsky orientovaná

Studie

University of Vaasa působí ve čtyřech školách. Výuka a výzkum na škole managementu a na fakultě účetnictví a financí, jakož i ve školním marketingu a komunikaci mají vysoký národní standard a University of Vaasa patří mezi největší poskytovatele obchodních titulů ve Finsku. Klíčovými oblastmi podnikatelských studií jsou finanční a finanční trhy, podnikání, chování spotřebitelů a internacionalizace podniků. Školy jsou zařazeny jako vynikající obchodní školy v oboru Eduniversal Worldwide Business School a jejich magisterský studijní program v oblasti financí, magisterský program strategického podnikového vývoje a magisterský studijní program v mezinárodním podnikání získal mezinárodní akreditaci EPAS.

Škola řízení a Škola marketingu a komunikace mají své vlastní silné oblasti, jako jsou komunikační a správní vědy. Ve škole Technologie a inovace jsou odbornými obory univerzity automatizační technika, elektrotechnika, informatika a telekomunikační inženýrství.

Vzdělání na University of Vaasa získává uznání od zaměstnavatelů za splnění požadavků moderního pracovního života. Všechny stupně univerzity zahrnují obchodní dovednosti a skutečně mezinárodní atmosféru areálu spolu s příležitostmi pro výměnu studentů dávají studentům silné schopnosti při vstupu do pracovního života. Jazyk výuky ve všech kurzech nabízených pro zahraniční studenty magisterských programů v angličtině. Kurzy jsou obvykle založeny na přednáškách s závěrečnou zkouškou nebo na nezávislých studiích, které jsou zkoumány během akademického roku. Semináře a různé formy skupinové práce s písemnými a ústními úkoly jsou součástí učebních osnov.

Studentský život ve Vaase


4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

University of Vaasa zahrnuje více než 5 000 studentů a každý rok více než 300 zahraničních studentů z celého světa studuje na univerzitě. Studenti na univerzitě mají rostoucí zájem o mezinárodní studijní atmosféru. Ve městě Vaasa je celkem přibližně 12 000 studentů a dostupné možnosti bydlení a volnočasových aktivit ve městě jsou spousta.

Kulturní život města má pro každého něco. Finské městské divadlo Vaasa, švédské divadlo Wasa, městský orchestr, Opera Vaasa a řada dalších hudebních skupin, sborů a divadel, stejně jako několik galerií a muzeí zajišťují rušný kulturní život pro město. Ve městě se pořádají rozmanité popové, rockové a alternativní hudební a kulturní festivaly, zejména v letním období.

University of Vaasa poskytuje výuku pro všechny nové mezinárodní studenty. Mezinárodní učitel, spolužák, je jmenován pro každého zahraničního studenta. Tutorové pomáhají studentům seznámit se s akademickým prostředím a pomáhat v dalších záležitostech týkajících se života ve Vaase a ve Finsku.

V průběhu akademického roku učitelé plánují různé typy aktivit a akcí pro zahraniční studenty. Tyto akce jsou skvělou příležitostí poznat spolužáky a prožít Vaasa novým způsobem. University of Vaasa také pořádá výlety pro zahraniční studenty, kteří se setkají s ostatními částmi Finska. Například každoroční výlet do Laponska je vždy nezapomenutelným zážitkem pro studenty.

Jako členové místních studentských odborů mezinárodních magisterských studijních programů na University of Vaasa těšit z různých slev v areálu a mimo něj. Patří sem například dotované stravování v restauracích a kavárnách univerzity, stejně jako slevy na letenky, v divadlech, muzeích a mnoha obchodech. Studenti magisterského studia mají také nárok na studentskou zdravotní péči.

University of Vaasa areál University of Vaasa se nachází přímo u moře s množstvím příležitostí pro outdoorové aktivity. Pro ty, kteří mají rádi blízkost přírody, je region Vaasa vynikajícím místem pro trávení volného času venku. Morské pobřeží nabízí zážitky pro každou sezónu od jízdy na kajaku a potápění po lov ledů. Město Vaasa je velmi dostupné; všechny potřebné služby se nacházejí poblíž univerzity a většina lidí po celý rok vede na kole. Cestovní spojení je komplexní - navíc k dobře napojenému letišti, vlakovému a autobusovému spojení, křižníky překračují Botnický záliv a umožňují cestujícím dorazit do Švédska za několik hodin.

Oblast kampusu

University of Vaasa zaujímá nejmladší finskou oblast campusu u moře - kombinaci pobřežní terénní úpravy, moderní architektury a přestavěných průmyslových budov. Univerzita nabízí moderní studijní prostředí s moderním počítačem a dalšími technickými zařízeními. Také akademická knihovna se nachází v areálu. Ze studentské restaurace v hlavní budově je nádherný výhled na okolní přírodní scenérii a moře.

Mezinárodní univerzita


4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

University of Vaasa má kontakty po celém světě; partnerských univerzit pro výměnu studentů a zaměstnanců a také pro výzkumnou a vzdělávací spolupráci. Každý rok navštěvuje více než 200 studentů v zahraničí pro některé studium potřebné pro studijní programy. Podobně přijíždí každoročně více než 200 zahraničních studentů, aby dokončili své výměnné období na University of Vaasa . Navíc více než 300 zahraničních studentů studuje v mezinárodních magisterských a doktorských programech univerzity.

University of Vaasa poskytuje mezinárodní atmosféru a krásné nastavení námořního areálu, efektivní doučování a živé sociální prostředí vedle široké škály kurzů nabízených v angličtině. Většina kurzů zahrnutých v magisterských programech je nabízena jak pro mezinárodní, tak pro finské studenty, což poskytuje vynikající příležitost poznat místní studenty. Mezinárodně smíšené studijní skupiny nabízejí skvělou příležitost se učit od ostatních studentů a jejich zkušenosti.

Investujte do vaší budoucnosti!


Úzce propojená studijní komora, dobře plánovaná výuka a efektivní studentské služby podporují akademický pokrok a ukončení studia. University of Vaasa vzdělává kompetentní odborníky pro potřeby moderního pracovního života a vyhlídky na zaměstnání absolventů jsou dobré. Univerzita podporuje flexibilitu ve studiích na univerzitě av dalších akademických institucích ve Vaase, ve Finsku a na celém světě.Další informace naleznete na domovské stránce University of Vaasa na adrese http://www.uva.fi/master/. Přidej se k nám teď!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

Doktorský program v obchodních studiích

Campus forma Denní studium 4 let January 2020 Finsko Vaasa

Doktorský program v obchodních studiích produkuje doktorské vědy v oboru obchodní správy nebo ekonomiky pro náročné odborné a řídící role. University of Vaasa je jednou z nejstarších fínských institucí v oblasti obchodních studií a univerzitní Fakulta podnikatelských studií má dlouholetou tradici mezinárodního vysokoškolského vzdělání. [+]

Doktorský program v obchodních studiích zkoumá důkladně klíčovou výzkumnou otázku, vývoj a společenský význam disciplíny. Doktorský program připravuje studenty na nezávislou výzkumnou práci na vysoké úrovni. Studium v ​​doktorském programu se skládá ze všeobecných studií a metod, primárních předmětů, volitelných studií a doktorské práce. Očekává se, že studenti budou absolvovat program jako doktoři vědy v oblasti obchodních studií za čtyři roky.

Na Fakultě obchodních studií působí devět výzkumných skupin. Studenti, kteří provádějí doktorský program v oblasti obchodních studií, jsou spojeni s prací výzkumných skupin, která umožňují zajímavější výzkumná témata, školení skupinové práce a intenzivnější a různorodější program dohledu. Doktorský program úzce spolupracuje s národními absolventskými školami (KATAJA, KAVA a OMY). Spolupráce umožňuje doktorským studentům účastnit se akcí pořádaných vysokoškolskými školami a organizovat národní a mezinárodní kurzy a semináře. Doktorandi mohou také využít kontaktních sítí jiných výzkumných skupin v podobě firemní spolupráce. Doktorské studium v ​​oblasti podnikání obvykle zahrnuje také výměnné období s partnerskou univerzitou v zahraničí.... [-]


Doktorský program v sociálních vědách

Campus forma Denní studium 4 let August 2019 Finsko Vaasa

Studenti doktorského programu společenských věd absolvují doktorka administrativních věd, D.Sc. (Admin.), Titul nebo doktor filozofie v komunikačních studiích. Program je interdisciplinární a jeho cílem je vyškolení odborníků na doktorské úrovni a nezávislých výzkumných pracovníků na pozicích zejména ve veřejném sektoru, ale také v soukromém sektoru a pro ostatní aktéry společnosti. [+]

Studenti doktorského programu společenských věd absolvují doktorka administrativních věd, D.Sc. (Admin.), Titul nebo doktor filozofie v komunikačních studiích.

Program je interdisciplinární a jeho cílem je vyškolení odborníků na doktorské úrovni a nezávislých výzkumných pracovníků na pozicích zejména ve veřejném sektoru, ale také v soukromém sektoru a pro ostatní aktéry společnosti.

Vědecké zdroje programu jsou výzkumné oblasti hlavních předmětů správní vědy. O obsahu programu rozhodují skupiny programu. Hlavními předměty jsou regionální studia, veřejná správa, veřejné právo, sociální a zdravotní management a komunikační studia.... [-]


Doktorský program v technických vědách

Campus forma Denní studium January 2020 Finsko Vaasa

Doktorský program zahrnuje všechny oblasti výzkumu na Fakultě technologie na University of Vaasa . Doktorské studium produkuje doktorské vědy v technice (D.Sc. (Tech), doktorské vědy v obchodní administrativě (D.Sc. (Econ) a doktorské filozofie (PhD). Cílem doktorského studijního programu je kteří jsou schopni samostatné výzkumné práce v oblasti služeb, ekonomického života, světa akademických a jiných organizací. [+]

Energetika, řízení a finance jsou ústředními cílovými oblastmi výzkumu v doktorském programu V technických vědách. Doktorský program se zabývá všemi oblastmi výzkumu na Fakultě technologie a inovace na University of Vaasa . Doktorské studium produkuje doktorské vědy v technice (D.Sc. (Tech), doktorské vědy v obchodní administrativě (D.Sc. (Econ) a doktorské filozofie (PhD). Cílem doktorského studijního programu je kteří jsou schopni samostatné výzkumné práce v oblasti služeb, ekonomického života, světa akademických a jiných organizací.

Doktorský program provádí základní výzkum a aplikovaný výzkum zaměřený na práci. Aplikace známých metod a nástrojů při vývoji nových řešení problémů souvisejících s technologií a ekonomikou jsou klíčovými prvky programů. Program je multidisciplinární, pokrývá všechny části vývoje technologií z nových technických inovací a řešení pro vývoj produktů. Program také nabízí technologické vědecké poznatky, metodické a výpočetní základy pro řešení problémů v oblasti technologických věd a matematických a statistických modelů ekonomických jevů.... [-]


Videos

To know us is to feel us: Life at the University of Vaasa

Exchange Student at the University of Vaasa

Contact
Adresa destinace
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI