Paul-Valéry Montpellier 3 University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Paul-Valéry Montpellier 3 University , fakulta dopisů, umění, jazyků, humanitních a sociálních věd, se nachází v lesích na severu města, je pojmenována po Paulu Valérym, velkém spisovateli ze Sète. Montpellier University byla třetí francouzská univerzita, založená po Paříži a Toulouse. S registrovaným, označeným jako „dědictví 20. století“, má univerzitní kampus živé prostředí, kde se středomořská vegetace, bohatý park a četná umělecká díla kombinují pro potěšení studentů i uživatelů kampusu.

Výzkumná vitrína univerzity hostí 19 interdisciplinárních výzkumných týmů, Labex (Laboratory of Excellence), program ERC (Evropská rada pro výzkum), projekt IDEFI (Iniciativy excelence v inovativním vzdělávání), stejně jako Montpellierův Maison des Sciences de l'Homme Sud. Univerzita Paula-Valéryho potvrzuje svou roli významného regionálního hráče v kultuře prostřednictvím profesionalizace a excelence.

Místa

Montpellier

Adresa, 1. řádek
Route de Mende
34090 Montpellier, Occitanie, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: