Accra Institute Of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše Cradle of Excellence mise

Naším posláním je, aby se stal kolébkou vynikající výsledky v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu poskytováním vedoucí postavení v oblasti vzdělávací a technologickém světě pečlivým výběrem studentů charakteru, bezúhonnost, odhodlání a motivace, a výběrem jedince vynikající charakter, odhodlání, schopnosti a vize který bude sloužit jako správců, důstojníků a fakulty.

Jsme touto misí se zavázali k prosazování ty oblasti výuky, školení, výzkumu a vzdělávání, který by nejvíce přispět k rozvoji jedince a podporovat znalosti, excelence a průmysl ve službě lidstvu.

V souladu s naším posláním, AIT hodnoty integrity, spolupráce, účinnost, inovace, a začlenění ve všem, co dělá a snaží se propagovat a podporovat vynikající výsledky v oblasti vzdělávání pro své studenty, schopnost odděleních, a univerzita jako celek.

AIT v souladu se svými "kolébka excelence poslání", je hrdá na své motto: služby pro lidstvo, vedení a úspěch v stipendium.

Vize

AIT bude prvotřídní student-zaměřený instituce vyššího vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu usiluje o vysokou kvalitu výuky, vzdělanosti, výzkumu a služeb. Bude poskytovat své studenty, fakulty a zaměstnance náročné a obohacující akademické zkušenosti a podpůrnou pracovní a studijní prostředí, které přináší z nich jejich individuální nejlepší.

AIT se bude snažit přilákat a rozvíjet vynikající studenty a budou uznány jako lídr v přípravě špičkovou výmluvnou, inovativní, věří, sebejistý a odborně kvalifikované absolventy, které lze bezpochyby úspěšně konkurovat na mezinárodním trhu práce a aby jejich značky v jimi zvolené kariéru.

AIT bude špičková R & D a intenzivní výzkum instituce a budou přitahovat, rekrutovat a udržet nejlepší fakulty, výzkumné pracovníky a studenty, jejichž výzkumné práce mohou zlepšit výuku a učení na univerzitě a zásadním způsobem přispívají k rozvoji společnosti jako celku.

AIT bude reagovat na technologický pokrok, měnící se trendy ve společnosti a hospodářství v souladu se svými kolébky excelence poslání a vůle ve všech jeho úsilí dostát svému mottu: služby pro lidstvo, vedení a úspěch v stipendium.

Naše cíle

AIT se zavázala k vzdělávání a školení globálních lídrů zítřejší ve všech oborech a oblastech prostřednictvím inovací ve své výuky a výzkumu.

Naše nejvyšší povinnost jako univerzity je připravit naše studenty, kteří budou žít většinu svého života v 21. století, století, který bude nepochybně poskytne našim absolventům s významnými novými výzvami a nabízí příležitost pro očekávání je, že během jejich odpracovaných let, většina našich absolventů se bude měnit nejen práce, ale profese několikrát, vyžadující přizpůsobitelnost měnícím se okolnostem.

Budou se vší jistotou je třeba mimořádné schopnosti pochopit exponenciální nárůst informací během jejich životnosti. Budou muset schopnost efektivně fungovat v globálním kontextu a budou rovněž muset čelit příležitosti a rizika spojená s rozšířením technologický pokrok a kapacitu. Jako součást svého závazku k tomu, že rozdíl v návaznosti své vize, AIT se zavazuje: 1. Nabízí akademicky přísné programy, které splňují požadavky průmyslu a obchodu pro dobře vyškolených a odborně kvalifikovaných pracovníků.

 1. Propagace akademické kvality prostřednictvím účinné rozhodování a odvážné kroky, které jsou výhledová, nápaditý a citlivý k pokroku v oblasti technologií, vědy, společnosti a hospodářství jako celku.

 2. Ctižádostivý, aby se stal prvotřídním student-střed akademické instituce, kde je podpora pro osobní a akademický rozvoj studenta je vložený do étosu univerzity 4. Přilákat vynikající a pracovité studenty a poskytuje jim akademicky náročné, moderní a příznivého prostředí pro vzdělávání, podporovaný schopný a nadšené fakulty a zaměstnance, které bude podporovat a zmocnit studenty, aby usilovaly o jejich nejplnějších intelektuální schopnosti.

 3. Podpora a posílení vlastní rozvoj svých studentů tak, že se stanou informováni a účinný ve všech jejich následné vzdělávací a profesní pronásledování.

6.. Nabízí svým studentům pevné základy pro osobní a akademický rozvoj a občanské úspěchu zajistit, aby rozvíjet své intelektuální schopnosti na nejvyšší možné úrovni a jsou dobře připraveni vyniknout ve své zvolené profesi

V AIT, naši studenti jsou vedeni k uspět zvládnutí akt bytí:

 • * Bohabojný, čestný a důvěryhodný
 • * Disciplinovaný a určuje
 • * Zodpovědný a spolehlivý
 • * Klidný, přemýšlivý, trpělivý a sebevědomý
 • * Jemný, loajální a hrdý
 • * Pokorný a uctivý
 • * Tuhý, soběstační, perzistentní a pracovitý
 • * Organizovaný, čistý a připravený
 • * Zvídavý a učenlivý
 • * Zdravý a inteligentní
 • * Živé a nadšení
 • * Laskavý, přátelský, milý a velkorysý
 • * Statečný, odvážný a riskování
 • * Morální a etické ve všech svých jednáních s přáteli i nepřáteli

AIT akreditace

The Accra Institute of Technology (AIT) je nezávislá technologie zaměřené na univerzitní akreditována Národní akreditační rady (NAB) Ghany.

AIT je přidružená k Kwame Nkrumah University of Science and Technology (Knust).

AIT je členem Open University of Malaysia (OUM).

Místa

Accra

Adresa, 1. řádek
Accra Institute of Technology (AIT)
University Tower Seaview Campus, Weija.

233 Accra, Větší region Accra, Ghana