University of Ghana

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O UG

Vize University of Ghana je vytvořit špičkové lidské zdroje a schopnosti, aby splňovaly potřeby národních rozvojových a globálních výzev prostřednictvím kvalitní výuky, učení, výzkumu a šíření znalostí. Společnost byla založena v roce 1948 jako University College v Gold Coast, instituce byla pověřena poskytovat a podporovat univerzitní vzdělávání, vzdělávání a výzkumu. To se stalo University College Ghany o dosažení nezávislosti Ghany března 1957. Nicméně, podle zákona schváleného Parlamentem dne 1. října 1961, University College of Ghana dosáhl svrchované postavení univerzity s oprávněním udělovat své vlastní tituly. Jedná se o nejstarší a největší ze šesti veřejných vysokých škol v Ghaně. S aktuální studentské populace více než 36,000, z nichž asi 1100 jsou mezinárodní studenti, University of operací Ghany se řídí podle nejvyššího stupně integrity, etických norem, otevřenosti a spravedlnosti, a se opírají o systém odměňování rozpoznávání podle výkonu. Je centrem špičkové akademické úrovni uznávány po celém světě pro dokonalost svého fakulty a studentů a pro profesní úspěch svých absolventů. Je vyškoleno více než 50.000 absolventů, kteří dělají přispěla k rozvoji Ghany, jakož i na mezinárodní úrovni.

Areály Výrazný specializované výuky na univerzity a působivých výzkum se provádí ve třech univerzitních obcí - Legon kampusu, Korle Bu kampusu a Accra City Campus.

Legon Campus: Legon Areál se nachází asi 13 kilometrů severo-východně od Accra, hlavním městě Ghany. To je místo, kde většina výuky a výzkumu univerzity jsou prováděny. Legon Campus také ubytuje centrální správu univerzity.

K dispozici je 16 na-školní areál nebytové prostory pro studenty. Přijatí postgraduální studenti jsou tradičně nabízeny ubytování na co-ed Valco svěřeneckého fondu Hostel. Nicméně, studenti mají možnost pobývat v jiném hostelu na akademické půdě, nebo pryč-školní areál, pokud si to přejí.

Od akademického roku 2014/2015 Univerzita bude provádění kolegiátní systém, který mimo jiné povede ke zlepšení efektivity při správě a provozu univerzity. Budou stanoveny čtyři vysoké školy, vysoká škola věd zdraví, vysoká škola humanitních věd, Vysoká škola Basic a aplikovaných věd a Vysoká škola vzdělání. Tři z těchto čtyř škol se nachází na Legon kampusu. University of Ghana nabízí tolik jako 90 vysokoškoláka a 150 postgraduálních programů v různých oblastech umění, společenské vědy, obchod, fyzikálních a biologických věd, medicíny, zubního lékařství, spřízněné zdravotní vědy, zemědělství, technických věd a práva. Speciální programy jsou nabízeny ve múzických umění, afrických studií a mezinárodních záležitostech.

Korle-Bu Campus: Korle-Bu Campus, v čele s děkanem, ubytuje College of Health Sciences, která se skládá z lékařské fakulty, Dental School, školu veřejného zdraví, a Noguchi Memorial Institute for Medical Research School of Allied Health Sciences a střední zdravotnická škola.

Accra City Campus: Accra City Campus je nový název pro restrukturalizaci Externí studijního centra Univerzity Ghany, která jsou provozována v Accra pracovníků vysoké školy. Nachází se v centru města Accra, Ghana kapitálu.

Příležitosti k dispozici pro zahraniční studenty

• Studenti z ECOWAS sub-region obdrží speciální slevu na školné až do 50% zatímco studenti z jiných Africké země obdrží speciální slevu na školné až do 30%.

• Univerzita je dobře zásobené školských zařízení jako jsou knihovny, čítárny, Wi-Fi hot spots, počítačové učebny a mnoho dalších • Široká škála programů k dispozici • Cross-kulturní ponoření - více než 70 národností představí ročně • Úřad zaměřuje na řízení mezinárodních programů a pohodu zahraničních studentů • Vzrušující zážitkové vzdělávací příležitosti • Velmi bezpečný areál

Místa

Accra

Adresa, 1. řádek
University of Ghana
P. O. Box LG 25 Accra, Větší region Accra, Ghana