MYRA School of Business

Úvod

Read the Official Description

MYRA School of Business je inovativně navržen obchodní škola založená v roce 2012 v Mysore pod záštitou Mysore Královské akademie (Myra) .v školy avantgardní a architektonicky uznávaná školní areál byl slavnostně otevřen dne 4. listopadu 2012 od Padma Bhushan Deepak Parekh, předsedou HDFC. MYRA byla založena s výchovně osvícený skupiny myslitelů pod vedením prof Shalini Urs, výkonný ředitel, Mezinárodní škola manažerské informatiky a Prof. D. Shrijay Devaraj Urs, Ústav rozvojových studií, a to jak z University of Mysore, kteří se vyznamenali across akademické životního cyklu výuky, výzkumu, administraci a akreditace.

MYRA přináší schopnost shora B škol na světě, jako je Wharton, Kellogg, IIMB, Arizona State University, University of Cambridge a mnoho dalších, aby překlenout propast kvality v indickém podnikového vzdělávání. A po ponoření učení modelu a globální osnov, nabízíme skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost v Indii obchodní vzdělávací model Školní byl vyvinut v souvislosti s nově vznikající potřeby relook v běžných potřeb obchodní vzdělávání, vzhledem k rychle rostoucí zaměření na rozvíjejících se tržních ekonomik, kde jsou současné a budoucí potřeby v dolní části pyramidy jsou zatím být účinně sloužil. Learning Model Škola nabízí spravedlivé mix individuální pozornost, akademické přísnosti a zkušenostní učení, s cílem rozvíjet budoucí lídry s potřebným energií a vášní pomoci transformovat obchodní krajinu. V jistém smyslu, Myra vize je připravit své studenty na svět ještě třeba představit, spravovat trhů, které je ještě třeba počkat, a vést rozhodně v situacích, které nelze předvídat, aniž by ztratili zaměření na Triple Bottom Line, aby se vytvořit trvalý ekonomický, environmentální a sociální hodnotu prostřednictvím přijetí nejlepších obchodních praktik.

MYRA v současné době nabízí tři obchodní vzdělávací programy:

  • K AICTE (All India Rady pro technické vzdělávání) uznal Postgraduální program v oboru Management (PGDM) - Postgraduální program pro manažery (PGPX) - Otevřít a Nestandardní formát Vzdělávací programy Executive Zakládající Kohorty v obou PGPX a PGDM programy, kteří budou absolvent v roce 2014 a 2015 příslušně, představují kaleidoskopický rozmanitost, která je tak typická a jedinečná do Indie. Již od 13 různých států, 75% studentů v rámci programu PGDM jsou chlapci; 25% dívek; 75% Přenos kvalifikací ve strojírenství; 20% v oblasti obchodu a řízení podniku; a 5% ve vědě. Více než polovina má pracovní zkušenosti v rozmezí od 1 do několika let a jejich zkušenosti pokrývají různé průmyslových odvětví, od letecké dopravy do automobilů, lidské zdroje pro zdravotnictví, informační technologie k pojištění, a cestovního ruchu na textil.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD Program

Campus forma Denní studium June 2017 Indie Mysore

MYRA je uznáván jako výzkumné středisko na univerzitě v Mysore - století staré univerzity. Pouze univerzity, aby byly vyrobeny [+]

PhD. Programy: MYRA je uznáván jako výzkumné středisko na univerzitě v Mysore - století staré univerzity. Pouze univerzity, aby byly vyrobeny tři Bharata Ratnas - Sir M. Visvesvaraya; Dr. S. Radhakrishnan; Dr. CNR Rao MYRA nabízí PhD. Programy v: - Správa vědy - Informační systémy a management - statistiky - rozvojová studia PhD Fellowship: INR 50.000 za měsíc Máte Minimálně 50 procent známek ve vašem bakalářský titul z uznávané instituce (To je pravidlo AICTE). Platné skóre v GMAT / GRE / CAT / XAT / CMAT Vložené vaši vyplněnou přihlášku včas. Vložené svůj esej (Maximální délka: 1000 slov) popisující sami sebe, své silné a slabé stránky, vaše rodinné zázemí, své profesní cíle a vaše důvody pro uplatnění na Myra School of Business. UPOZORNĚNÍ: Jsme přesvědčeni, že výsledky, které jste získali na jediném testu přijetí by nemělo být jediným kritériem pro rozhodnutí, pokud by měl být považován za přijetí do Myra School of Business. [-]

Videos

MYRA School of Business, Mysore