UCD Clinton Institute for American Studies

Úvod

Read the Official Description

V květnu 2001 vláda Irska doporučeno, aby institut amerických studií by měly být stanoveny v Irsku. Bylo rovněž rozhodnuto, že by měl být jména pro 42. prezidenta Spojených států, prezident William Jefferson Clinton, jako uznání jeho role jak osobně, stejně jako ti z vlády Spojených států, Kongresu a lidí, v irském mírovém procesu.

University College Dublin Úspěšně nabízeno v rámci projektu a Clinton Institute for amerických studií byla formálně založena na UCD. Úspěch výběrového řízení dlužil hodně k nadšené podpoře a fantazie profesor Maurice Brich Školy historie a Archivese a Dr. Ron Callan School of angličtiny, Drama a filmových studií. Profesor Bric byl první úřadující ředitel Ústavu a hrál klíčovou roli při pokládání základů, jako je například zavedení programu ústavu Masters v amerických studiích.

V roce 2004 profesor Liam Kennedy byl jmenován ředitelem, který odpovídá za výuku, výzkum a informačních programů institutu. Byl dohlížel na rozšíření a diverzifikaci hlavních programů a internacionalizace naší výuky a výzkumu. To zahrnovalo zřízení Mezinárodní letní škola, Ma programů - v médiích a mezinárodních konfliktech a v americké i zahraniční politiky - a také PhD programu v amerických studiích.

Prezident Clinton srdečně podporoval zřízení ústavu, přičemž několik návštěv a řešení studentů v památné přednášky.

Mise

Prostřednictvím výzkumu, výuky a zapojení veřejnosti UCD Clinton ústav podporuje pokročilé studium Spojených států a jejich globálních souvislostech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět PhD » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD in American Studies

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 6 let September 2018 Irsko Dublin + 1 více

[+]

.

ZPŮSOBILOSTI [-]

Contact
Adresa destinace
Belfield House
University College Dublin
Belfield, Dublin 4,

Dublin, County Dublin, IE